Karakuş Açıklama Yaptı

Özel Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA
Bugün sabah saatlerinde yayınladığımız "İYİ Parti’de İpler Gerildi" başlıklı haberimizin ardından haberde isminin yer almasından dolayı Ali Karakuş haber servisimizden Armağan Şen’e açıklama yaptı.
""
Yayınladığımız Haber Şu Şekilde

2 Hafta önce Aksaray gündemine bomba gibi düşen Belediye Başkanlarının görüntülü masturbasyon videolarının ardından İYİ Parti’de de muhalifler kazan kaldırdı. Bir belediye başkanı partisinden istifa ederek bağımsız Belediye Başkanlık görevine devam ederken, diğer belediye başkanı ise görüntülerin montaj olduğunu iddia ederek partisi tarafından sahip çıkılırken, İYİ Partide ise görüntülü masturbasyon video iddiası bomba gibi düştü.
İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Özhan Türemiş ile İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel aralarındaki soğukluk ayyuka çıkarken, İYİ Parti Aksaray teşkilatında muhaliflerde kazan kaldırdı. İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Türemiş’in her an görevden alınacağı iddia edilirken, taraflar ise İl Başkanlığı için adeta birbirleri ile yarışıyor.
Bir yanda İYİ Parti İl Başkanı Türemiş muhaliflere rağmen koltuğunda kalmak isterken, siyasi kulislerde Milletvekili Ayhan Erel’in İl başkan adayı olarak Ali Karakuş’u desteklediği sıkça konuşulurken, öte yandan Davut Menki ise İl Başkanlığı için çalışmalarına başladığı öğrenildi. 
Kendi içerisinde şuan için 3’e bölünen İYİ Parti Aksaray Teşkilatında önümüzdeki haftalarda sürpriz haberlere gebe olduğunun göstergesi olarak da siyasi kulislerde en çok konuşulan konu oldu. 
Karakuş Açıklama Yaptı "Kimsenin Adamı Değilim"
Ali Karakuş yaptığı açıklamada; "Aksaray Son Dakika İnternet Haber Sitesinde yayınladığınız haber neticesinde ismim yer almaktadır. Bu nedenle de cevap hakkımı kullanmak istiyorum. Ben Kimsenin Adamı ya da Askeri değilim. Ben İYİ Parti için çalışan bir neferim. Görüş ve siyasi düşüncelerimi yansıttığım partimde de ne görev verilirse onu yaparım.
Her siyasi ideolojisi olan kişi gibi bende partimin başarılı olması ve başarısına bir kat katkım olması için elimden gelen maddi ve manevi çalışmada her zaman yer alırım. Ben sadece İYİ Parti’nin neferi ve üyesiyim. İl Başkanlığında da gözüm yok. Parti teşkilatım beni İl Başkanlık görevine lâyık görür ya da parti içerisinde farklı görevde ister ise her parti üyesi gibi hazırım. Ama tekrar etmekte fayda var ki; Ben Kimsenin Adamı Değilim. İl Başkanlığında da Gözüm Yok" dedi.  

2021-11-05 13:16:22

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İYİ Parti’de İpler Gerildi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?