a

Kaçakçıların Korkulu Rüyası KOM Şube

Aksaray İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri başarılı çalışmaları ile kaçakçıların korkulu rüyası olmaya devam ediyor.
""
Bir ihbarı değerlendiren Aksaray KOM Şube Müdürlüğü ekipleri kimliklerini tespit ettikleri H.B., S.B. ve O.B. isimli şahısları teknik takibe aldı. Teknik takibin ardından şahısların evlerine operasyon düzenlendi.
"" 
Kaçak alkol üreterek satışını yaptıkları tespit edilen H.B., S.B. ve O.B. isimli şahısların evlerinde yapılan aramada; 23 Adet 70 ve 100 cl boyutlarında kaçak viski, Bidon içerisinde 25 litre viski olduğu değerlendirilen sıvı, 600 Adet Viski kapak etiketi, 500 Adet viski kapağı ambalajı, 205 Adet viski göğüs reklamı, 72 Adet farklı boyutlarda boş viski şişesi, 64 Adet kullanıma hazır viski kapağı ele geçirildi.
""
Şahısların ifadeleri alınmak üzere Aksaray KOM Şube Müdürlüğüne götürülürken, yetkililer ise suç ve suçlularla mücadelelerini aralıksız sürdüreceklerini ifade ettiler. Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA  

2021-04-07 16:11:56

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Genç Kadının Ölümün Arkasındaki Sır Perdesi Araştırlıyor

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi