a

İYİ Parti’de Kim İl Başkanı Olacak

Özel Haber: Armağan  ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA


Aksaray siyaset meydanında yaşanan seks kaset skandallarının ardından üyelerin ve yönetimin baskısı sonucu istifa eden Özhan Türemiş’in ardından İYİ Parti Aksaray İl Başkanı kim olacak sorusu merak uyandırdı.
""
Türemiş’in istifasının ardından İl Yönetiminin kendi arasından bir kişiyi başkan seçeceği öğrenilirken, İYİ Parti kulislerinde ise 3 isim ön plana konuşulmaya başlandı.
Bunlardan birincisi Özhan Türemiş’e yakınlığı ile bilinen Ömer Faruk Ağır ismi İl Başkanlık için konuşulurken, Milletvekili Ayhan Erel’e yakınlığı ile bilinen Serdar Boysak ismi yine İYİ Parti İl Başkanlığı için konuşuluyor.
Sürpriz isim ise İYİ Partiyi toparlayıcağı düşünülen ve vatandaş diyaloğu, yaşam tarzı ile gözleri üzerine çeken sakin kişiliği ile bilinen Sadettin Özer ismi İYİ Parti il başkanlık için geçen bir başka isim. 

2021-11-13 23:40:04

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Beklenen Oldu İstifa Etti

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi