Hoşgeldin Kolcu

Kısa bir süre önce Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Murat Kolcu’nun nasıl bir müdür olacağı merak konusu olmuştu. Daha tam olarak görevine başlamadan Aksaray’da daha önce görev yapması Kolcu’nun yapacağı işler merak uyandırmaya başlamıştı.

 

Her platformda güler yüzlülüğü, babacan tavrı 7’den 70’e herkesin takdirini ve beğenisini toplamaya başladı.

Toplumun her görüşüne saygı duyan, özellikle çocuklara karşı sevecenliği ile dikkat çeken katıldığı her programda çocuklara ayrı bir vakit ayıran Emniyet Müdürü Kolcu’nun bu tavrıda halk tarafından memnuniyet ile karşılanmaya devam ediyor.
İki gündür siyasi partileri ziyaret eden Kolcu, Devletin Müdürü olduğunu da açıkça gösteriyor. Hani bazı müdürler gibi “İktidarın Değil-Devletin Müdürü” olarak görev yapması da takdire şayan bir başka görüntü.
Halkın arasında zaman zaman yer alması, vatandaşı da memnun ediyor bir nebze. Halkın 7’den – 70’e herkesin  ve her siyasi düşüncesi ne olursa olsun herkesin sevgisini kazanmak her babayiğide nasip olmaz. 
Daha önce Vali Ali Mantı’nın halk tarafından sevilmesi ve halkın içinde yer alması şehre olumlu katkılar olacağı açıkça ortada iken, bir de halkın evladı Emniyet Müdürü Murat Kolcu’nun da sevilmesi Aksaray’ın birlik ve beraberlikte kenetlenmek, huzur ve güvenin ise en önde ilerlediği şehir olacak sinyalini şimdiden veriyor.
Halkın içinde yer alan, fırsat bulduğu her an halk ile birlikte vakit geçirmeye çalışan Vali Ali Mantı’nın yanına bir de İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu’da katıldı. 
Millet ile Devlet buluşurken, Millet’in de yüzü güler, Devlet’inde…
Hoşgeldin Kolcu…. 

2019-11-28 10:53:37

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Değdi mi?

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?