a

Hani Hastaneye Götürülmeyecekti

Aksaray Merkezde gece saatlerinde bir erkek şahsın yardım çığlıkları polisi ve 112 acil sağlık ekiplerini harekete geçirdi. 
""
Saat 02:15 sularında Aksaray Merkez Minarecik Mahallesi Er-As iş merkezi yakınlarında bir şahsın yardım çığlığı attığı ihbarını alan polis ve sağlık ekipleri harekete geçti. Olay yerine ulaşan Gece Bekçileri yerde yatan ve "İş Merkezinin 2’inci katından düştüğünü" iddia ederek yaralandığını söyleyen bir şahıs ile karşılaştılar. Olay yerine ulaşan sağlık ekipleri yaralı şahsa ilk müdahalede bulundu. 
""
İsmi alınamayan ve yüksekten düştüğü iddia edilen gence 112 acil sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalelerin ardından ambulansla ASÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Yaralı şahıs hastaneye kaldırılmasının ardından yaralıya sürekli yardım eden bir şahıs ise olay yerinde polis ve gece bekçilerine anlamsız yere sitem etti.
""
"Hani Hastaneye Gitmeyecekti"
Yaralı şahıs hastaneye kaldırılmasının ardından sürekli yardım eden bir şahıs ise olay yerinde polis ve gece bekçilere dönerek; "Şimdi bu şahıs hastaneye mi götürülüyor? Hani hastaneye götürülmeyecekti? Ben olay yerine ilk gelen bekçilere söyledim" diyerek anlamsız yere sitem ederek caddeden elini kolunu sallayarak ayrıldı. Yardım eden şahsın sanki bir şeyleri gizlemeye çalışması ise akıllarda soru işareti bırakırken, polis ve gece bekçilerinin şahıs hakkında hiçbir işlem yapmaması ise bir başka soru işaretine neden oldu.

HABERİMİZİN GÖRÜNTÜSÜ YOUTUBE KANALIMIZDA YAYINDA. 
YOUTUBE‘de YER ALAN ASD TV KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN…

Özel Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA 

2021-04-02 02:39:23

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Darp Edildi Arabadan Atıldı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi