Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Vali Aydoğdu Bayramdan Sonra Güzel Günler Bekliyor

ReklamReklam

Reklam

Vali Aydoğdu Bayramdan Sonra Güzel Günler Bekliyor
ReklamReklam
  • 04.05.2021 / 14:17
  • 660 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Partili Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından verilen sözde Tam Kapanma’nın ardından Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu yaptığı basın açıklamasında“Öyle görünüyor ki; Bayramdan sonra hepimizi güzel günler bekliyor” dedi.

Sözde tam kapanma ile ilgili tek kelime eden Aksaray Valisi Aydoğdu, Aksaray’da bulunan zincir marketler ile  yaptığı görüşmenin sonucunu da kamuoyu ile paylaştı. Aksaray’da bir ilki gerçekleştirdiklerini ifade eden Vali Aydoğdu;“İlimizde bulunan ulusal zincir marketler ile yerel zincir market yetkilileri ile yaptığımız görüşme sonrasında bu zor dönemde çalışamayan ancak elinde ürün bulunan üreticilerimizin ürünlerini belirlediğimiz komisyon ile zincir marketlerine verebileceğiz.

 Bir nebze de olsa üreticimizi sevindirebildiysek ne mutlu bizlere. Bu konuda bizleri kırmayan zincir market işletmecilerine teşekkür ederim” ifadesine yer verdi. 

HABERİMİZİN GÖRÜNTÜSÜ YOUTUBE KANALIMIZDA YAYINDA.

YOUTUBE'de YER ALAN ASD TV KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

Haber:Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon