Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Kreş Öğrencilerine Taekwon-do Eğitimi

ReklamReklam

Reklam

Kreş Öğrencilerine Taekwon-do Eğitimi
ReklamReklam
  • 29.07.2021 / 20:38
  • 1132 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Oyun Diyarı Kreş ve Gündüz Bakım evinin minik öğrencilerine verilmeye başlanan tekvando eğitimine ilgi yoğun oldu.  


Aksaray'da ilklerin yaşatılacağı bir eğitim yuvası olma ve  “Çocuklar Gülerse, Dünya Güler” sloganı ile yola çıkan Oyun diyarı Kreş ve Gündüz Bakım evinin sahibi İş adamı Bahattin YÜCEL, Aksaray’da eğitime yeni bir nefes getirmek için çalışmalarını hızlandırdı. 
Şamlı Mahallesi öğretmen evi yakının da faaliyet gösteren Oyun diyarı Kreş ve Gündüz Bakım evin de yaklaşık 1 yıl önce başlayan tekvando eğitimine hem veliler, hem de minik öğrenciler yoğun ilgi gösterdiler. 


Kreş binası içerisinde oluşturulan spor salonun da görevli Beden Eğitimi öğretmeni öncülüğün de gerçekleşen Taekwon-do eğitimin de minik öğrenciler, ısınma ve tekvandonun temel tekniklerini öğreniyorlar. 
Sağlıklı nesiller için spor yapmanın önemine değinen oyun diyarı kreş ve gündüz bakım evinin sahibi Bahattin Yücel, açıklamasın da “ Taekwon-do eğitiminde minik öğrencilerimiz hem spor yapıyor hem de eğlenceli vakit geçirmiş oluyorlar. Uzman antrenör eşliğinde ve kreş düzeyinde hazırlanmış program doğrultusunda verilen tekvando eğitiminde, amacımız çocuklarımıza sporu sevdirmek ve sağlıklı nesiller yetişmesine katkı sağlamaktır.” Dedi.
Farklı etkinliklerle, eğitimi eğlenceli hale dönüştürdüklerini ifade eden kreş işletme sahibi Yücel, doğa, kültür ve spor programları ile çocukların gelişimine yönelik program ve etkinliklerin devam edeceğini belirtti. Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon