Reklam
FLAŞ HABER
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

İşadamı Deniz Son Yolculuğuna Uğurlandı

ReklamReklam

Reklam

İşadamı Deniz Son Yolculuğuna Uğurlandı
ReklamReklam
  • 06.04.2021 / 14:37
  • 1040 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Dün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Aksaray’ın sevilen ve tanınan işadamı galerici ve bir önceki dönem Çağlayan Köyü Muhtarı 63 yaşındaki Adem Deniz sevenlerinin omuzlarında son yolculuğuna uğurlandı.


Aksaray merkeze bağlı Çağlayan köyü önceki dönem muhtarlarından, Galeri Deniz ve Deniz Metal'in sahibi İş adamı Adem Deniz (63) bir haftadır bronşit ve göğüs hastalıkları tedavisi gördüğü Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dün öğle saatlerinde kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.


Merhum Deniz’in cenazesi Çağlayan Köyünde kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında sevenlerin omuzlarında son yolculuğuna uğurlanırken, Çağlayan köyündeki aile mezarlığında toprağa verildi. Cenaze merasimine ailesinin yanı sıra sevenleri ve vatandaşlar katılırken,  merasimde Deniz’in ailesi ve yakınları ise taziyeleri kabul etti. 


Biz de Aksaray Son Dakika haber merkezi ailesi olarak merhum Adem Deniz'e Allah'tan Rahmet, kederli Deniz ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz. Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon