Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

İntiharın Arkasındaki Sır Perdesini Aralıyoruz

ReklamReklam

Reklam

İntiharın Arkasındaki Sır Perdesini Aralıyoruz
ReklamReklam
  • 08.06.2021 / 17:52
  • 4400 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray'da Sağlık uzmanı olarak görev yapan bir şahıs kendini ipe asarak yaşamına son verdi. İntihar etmeden önce ise 'İntihar Videosu' yayınlayan gencin İntiharının arkasındaki sır perdesini Aksaray Son Dakika Haber Merkezi ulaştı


Olay; Aksaray Merkez Çerdiğin Mahallesi 1060 nolu sokak üzerinde gece saat 23:00 sularında meydana geldi. Alınan bilgilere göre Acıpınar'da görev yapan sağlıkçı Onur Demirtaş bunalıma girmesi sonucu evinde kendisini ip ile asarak yaşamına son verdi.

Uzun süredir kendisinden haber alamayan arkadaşları durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken, sağlık ekipleri ise şahsa yaptıkları müdahale sonucunda öldüğünü tespit ettiler.  Genç Sağlık Uzmanının cansız bedeni otopsi yapılmak üzere ASÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Olayla ilgili tahkikat devam ediyor.  Öte yandan Onur Demirtaş intihar etmeden önce sosyal medya hesabından yayınladığı "İntihar Videosu" ile sevdiklerine veda etti.


İntiharın Arkasındaki Sır Perdesi "KARŞILIKSIZ AŞK"

Sağlık personeli Onur Demirtaş'ın intiharından önce yayınladığı intihar videosu ve videoda kendi konuşmasında "Mehmet Abinin dediği gibi" cümlesinden yola çıkan Aksaray Son Dakika Haber Merkezinden Armağan Şen önemli ipuçlarına ulaştı.

2014 yılında İntihar Videosu ilk olarak İstanbul'un Nişantaşı semtinde Mehmet Pişkin isimli yurttaşın yayınladığı ortaya çıktı. İntihar videosu çektikten sonra doğalgaz borusuna iple asılı halde buldu bulunmuş ve yaşamına son vermişti.

Mehmet Pişkin intiharının ardından yine İstanbul'da 16 Ekim 2014 tarihinde 23 yaşındaki Trans Mehtap Zengin'de aynı şekilde video yayınlayarak Boğaz köprüsünden kendini atarak yaşamına son verdi.

Tarihler 7 Haziran 2021'i gösterdiğinde ise Sağlık personeli Onur Demirtaş'ta video yayınlayarak kendisini doğalgaz borusuna iple asarak intihar etti. Demirtaş'ın birlikte çalıştığı mesai arkadaşı R.Ç.'ye aşık olmuş ve aşkına karşılık bulamamış.

Gündüz Polis Kontrol Etmiş...

Aksaray Son Dakika Haber Merkezinden Armağan Şen edindiği bilgilere göre Onur Demirtaş ailesinin 2 çocuğundan birisi. Tıp Fakültesi 2'inci sınıfta doktor olma hayalinden vazgeçen Demirtaş paramedik görevlisi olarak yeniden sağlık hayatına atılmış 2020 yılında ilk tayin olduğu Aksaray'da göreve başladı.
Birlikte çalıştığı R.Ç. (23) isimli mesai arkadaşına 'ilanı Aşk teklifinde' bulunmasının ardından red kararı aldı.

R.Ç. isimli genç kadın Onur Demirtaş'ın intihar edebileceğinden şüphelenerek dün öğle saatlerinde polise ihbarda bulundu. İhbarı değerlendiren polis ekipleri Onur Demirtaş'ın evinde yaptıkları kontrol sonrasında Demirtaş'ın sağlık durumunun ve bilincinin yerinde olması üzerine evden ayrıldılar. 

Gece saatlerinde ise Onur Demirtaş'ın yayınlandığı videonun izlenmesinin ardından polis ekipleri ile sağlık ekipleri eve girdiler. 112 Acil Sağlık ekipleri tarafından olay yerinde Demirtaş'a yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

İntihar Etmeden Önce Tüm Eşyalarını Yeniledi

İntihar etmeden önce yakın çevresine herşeyi yenileyeceğini söyleyen ve söylediğini de yapan Demirtaş birçok eşyasını halk arasında 'sıfır' olarak yeniledi. 

Mesai arkadaşına beslediği aşkına karşılık alamayan Demirtaş'ın 'Karşılıksız Aşktan' dolayı intihar ettiği iddia edildi.

Son Kez Görmek İstedi

Onur Demirtaş'ın intihar haberinin ardından olay yerine gelen R.Ç. isimli genç kadın ise Demirtaş'ın evine girerek onu son kez görmek istedi. Polis ekipleri tarafından olay yerine girilmesine izin verilmeyen R.Ç. gözyaşları ile Onur Demirtaş'ı gördüğü en son halini ve yayınladığı videoyu hatırlamak zorunda kalacak. 

HABERİMİZİN GÖRÜNTÜSÜ YOUTUBE KANALIMIZDA YAYINDA.
YOUTUBE'de YER ALAN ASD TV KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

Özel Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon