Reklam
FLAŞ HABER
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Davutoğlu'nun Gelecek Partisi'nden Aksaray'a Saygısızlık

ReklamReklam

Reklam

Davutoğlu'nun Gelecek Partisi'nden Aksaray'a Saygısızlık
ReklamReklam
  • 02.04.2021 / 19:20
  • 2300 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Bir dizi ziyaretler için Aksaray'a gelen Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Aksaraylılar ile buluşmak için ATSO'da saat 18:00'da düzenlenecek panelde buluşacağı planlandı. Sabah'tan başlayan program Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenecek basın ve sivil toplum örgütleri ile Aksaray'ın sorunları hakkında buluşmak üzere akşam saat 18:00'da başlaması planlandı. Saat 18:00'da başlaması beklenen programa birçok siyasi parti il başkanları ve sivil toplum örgüt temsilcileri ile davetliler katıldı.


İl Başkan Yardımcısından Yanlı Davranış
Programa davetli olarak katılan basın emekçileri ATSO girişinde belirlenen yerler için Gelecek Partisi Aksaray Teşkilatı tarafından görevlendirilen Nusret ismindeki İl Başkan Yardımcısının saygısız ve fütursuz davranışları ile daha program başlamadan basın mensupları arasında ikililik yaratması şaşkınlıkla karşılandı.

 
İlk şoku girişte atlatan basın emekçileri program için ATSO konferans salonunda programın başlamasını beklemeye başladılar. Basın mensupları ile programa davetli Siyasi Parti İl Başkanları ve Sivil toplum örgüt temsilcileri Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun gelmesini beklemeye başladılar. Saatler 18:00'ı göstermesine rağmen programa gelmeyen Davutoğlu'nu beklemek davetlilerin de canını sıktı.
Programın başlama saatinden 1 saat geçmesine rağmen Ahmet Davutoğlu'nun gelmemesi üzerine bazı basın mensupları ve davetliler salonu terk etti. Salonu terk eden davetliler; "Bu kadar saygısızlık olamaz. Bu Aksaray'a ve Aksaraylı'ya yapılmış büyük bir terbiyesizlik ve saygısızlıktır" diyerek tepkilerini dile getirdiler. Davetlilerin de ayrılması sonucunda salonda büyük boşluklar dikkat çekti.
Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA 

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon