Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Bir Vatandaşa Zarar Gelirse Sorumlusun Dinçer

ReklamReklam

Reklam

Bir Vatandaşa Zarar Gelirse Sorumlusun Dinçer
ReklamReklam
  • 28.06.2020 / 15:39
  • 1192 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray Belediyesi bir önceki dönem Belediye Başkanı HalukŞahin Yazgı tarafından yapılan ve ‘Şemsiyeli Sokak’ olarak adlandırılan caddedeşemsiye direklerinin tutması için yapılan vidalar halkın sağlığını tehditediyor.

 

Şemsiyeli Sokak üzerinde şemsiyelerin asılması için demirlerinkaldırıma vidalanması için yapılırken, kaldırımda unutulan birkaç kalın vidaise halkın sağlığını tehdit ediyor. Halk sağlığını tehdit eden kalın vidalarınbiran önce kaldırılması gerektiğini vurgulayan yurttaşlar haber merkezimizinWhatsApp İhbar Hattına ulaşarak Aksaray Belediyesini göreve davet etti.

 

WhatsApp İhbar Hattına ulaşan yurttaşlar Aksaray Belediyesitarafından unutulan ama halkın sağlığını ciddi tehdit edilen vidaların biranönce kaldırılmasını isteyerek; “En işlek caddelerden olan ve kaldırımdaunutulan bu vidalar Allah esirgesin bir kişinin yanlışlıkla dengesini kaybedipdüşmesi ciddi yaralanmalara sebep olur. Bir vatandaşın yaralanması hiç kimseyimutlu etmeyeceği gibi Aksaray Belediyesi’nin de bu yanlıştan biran önce dönerekgerekli önlemi alması gerek.

 

Bir önceki Belediye Başkanı tarafından yapılan ve bu dönemdedevamı gelen ‘Şemsiyeli Sokakta’ bulunan bu vidalar halkın can güvenliğini yoksaymakta. Yetkililer biran önce bu duruma önlem bulmalı. Aksi halde bir cankaybı ya da yaralanmada tedbir alınmadığı için Aksaray Belediyesi ve BelediyeBaşkanı Evren Dinçer sorumludur” dediler. Özel Haber: Armağan ŞEN – AKSARAYSON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon