Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Belediye Bu Kanayan Yaraya Çözüm Bul!!!

ReklamReklam

Reklam

Belediye Bu Kanayan Yaraya Çözüm Bul!!!
ReklamReklam
  • 02.09.2019 / 17:12
  • 1169 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Reklam

 

Son zamanlarda artan cinsel istismar, taciz ve tecavüz olaylarına karşı vatandaşlar Aksaray Belediyesi’ni göreve davet ederek; “Çocuklar hepimizin. Birinin başına bir iş gelirse, bundan kim sorumlu olacak” dediler.

Reklam

 

İlimizde ve ülkemizde son zamanlarda artışa geçen çocuklara yönelik istismar olaylarına karşı parkların kameralar ile donatılarak daha güvenli hale gelmesini ileten vatandaşlar; “5 ayı aşkındır hiçbir çalışma yapmayan ve Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer´i bu konuda acil olarak göreve davet ediyoruz. Çocuklarımızın güvenliğini sağlamak için Aksaray Belediyesi üzerine düşen görevi yapmalı” dediler.

Reklam

 

“İstismarcıyı Makamında Ağırlayıp, Fatura Ödemekle Olmuyor”

Çocuk parklarının acilen kamera takılmasının altını çizen vatandaşlar AKP’li Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’e de Çocuk İstismarından 3 Yıl 4 ay hapis cezası alan eski gazeteci Hasan Bölükbaşı’nı da hatırlatarak; “Bir önceki AKP’li başkan makamında Çocuk İstismarı gibi yüz kızartıcı suçtan yargılanan eski gazeteci Hasan Bölükbaşı’nı makamında ağırlayan ve bu dönem AKP’li Belediye Başkanı Evren Dinçer tarafından Ramazan Bayramı mesajı adı altında ödeme yapıldığını unutmadık. 

Reklam

 

Aksaray Belediyesi çocuk istismarcısına sahip çıkma yeri değil, tam aksine Çocuk İstismarcısı,Tacizci ve Tecavüzcüler’e o makamlar kapalı olmalı. Bizler Çocuk İstismarcısına sahip çıkan bir belediye değil, çocuklarımızı korumak için çalışma yapacak Belediye Başkanı istiyoruz” dediler. 

Reklam

 

Haber:Armağan ŞEN – Ajans AHA


Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon