Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Belediye Başkanlarını Fantazi Telaşı Sardı

ReklamReklam

Reklam

Belediye Başkanlarını Fantazi Telaşı Sardı
ReklamReklam
  • 21.10.2021 / 17:24
  • 11534 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Özel Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA


Aksaray'da birçok belediye başkanının görüntülü sohbet ile seks fantazisi görüntüleri elden ele yayılmaya başladı. Aksaray'da 10'a yakın Belediye başkanının video seks fantazisi görüntülerinin olduğu iddia edilirken, aralarında Sivil Toplum Kuruluş Başkanlarının bazılarının ve Aksaray'da bazı siyasi parti il başkanlarının da videosunun olduğu konuşulmakta.


Aksaray'da Belde Belediye başkanlarının arasında her siyasi görüşten başkanların seks fantazi videolarının olduğu görüntüler elden ele dolaşırken, konuyla ilgili olarak da Aksaray Emniyeti harekete geçti. 

Bir belde belediye başkanı milletin oy vererek getirdiği makamda bu fantaziyi gerçekleştirirken, bir başka belde belediye başkanı ise tuvallette bu fantaziyi gerçekleştirdiği gönderilen görüntüler arasında dikkat çekiyor.
 
Belde Belediye başkanlarının  seks fantazi videolarının yanı sıra Aksaray'da şuan görevde olan bazı siyasi parti il başkanlarının ve Sivil Toplum Kuruluş başkanlarının da videolarının da olduğu öne sürüldü. 

Belediye Başkanlarına Şantaj Yaptılar 

Görüntü programı ile Belde Belediye Başkanlarını seks fantazi tuzağına düşürerek videolarını kaydeden şebeke WhatsApp üzerinden görüntüleri olan başkanlara şantaj yaparak görüntülerin yayınlanmaması için 500 Bin Lira ile 1 Milyon Lira arasında değişen rakamlarda para istedikleri de iddialar arasında.  

Belediye Başkanları Montaj Olduğunu İddia Ediyor...

Görüntülü seks fantazisinde bulunan belde belediye başkanları ise görüntülerin montaj olduğunu iddia ederek kendilerini savunuyor. 

Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü ve Cumhuriyet Savcılığı ise konu ile ilgili soruşturma başlattığı alınan bilgiler arasında yer aldı. Olayla ilgili tahkikat devam ediyor.  

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon