Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Babacan Her İşin Hesap Günü Gelir

ReklamReklam

Reklam

Babacan Her İşin Hesap Günü Gelir
ReklamReklam
  • 22.03.2021 / 13:38
  • 1172 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

DEVA Partisi Aksaray Merkez İlçe 1'inci Olağan Kongresi Aksaray Kültür Merkezinde gerçekleşti. Kongrede Merkez İlçe Başkan Sadi Öztürk tek aday olarak çıktı. Kongreye DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'da katıldı.Pandemi kuralları olan Sosyal Mesafe'nin yok sayılarak yapıldığı kongrede DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan İstanbul sözleşmesinin kaldırılmasının eleştirerek şu sözlere yer verdi;"Eğer bu ülkede tek bir kadının daha canı yanıyorsa, bir kadın daha cinayete kurban giderse bunun vebalide günahı da iktidarındır. Buradan Danıştay'a sesleniyorum; Bu konuya hem hukuk hem de vijdan perspektifinden bakın. Bu yanlışa ortak olmayın. Bu günaha ortak olmayın. Kadınların ahını almayın. Buradan bu karara karşı hukuk mücadelemizi başlatarak imza kampanyasına da başlattık.  


Ortak akıl, istişare, danışma, konuşma yok. Kapalı ortamlarda kendi kendilerine karar alarak muhalif sese de kulak vermedikleri gibi meclise de gelmiyorlar. Ülkenin sorunlarının konuşulacağı yer meclistir. Ama bu sorunları meclise getirmiyorlar. Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ve yetkiler meclise tenezzül edilmeden alınmaktadır. Bu ülkenin sorunlarının çözümü için meclis vardır. Geçmişte İstiklâl Mücadelesi verenler savaşta bile mecliste karar alırken, bugün bunlar meclisten kaçıyor.
Sivil Toplum Temsilcileri ile meslek örgütleri ile görüşün diyoruz. Ama bırakın Derneklerle görüşmeyi milletin vekilleri ile görüşmüyorlar.  Bunların yaptığı yanlışın bedelini Kadınlar, gençler, vatandaşlar ödüyor. Kendileri bedel ödemiyor, ama merak etmeyin ilk  seçimde de onlar bedel ödeyecek. 

"Her İşin Hesap Günü Gelir"
"Her işin hesap günü gelir" diyerek sandığı işaret eden DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan; "Hesap günü geldiğinde de Aziz milletimiz bunun hesabını sorar. Bakmayın sessiz kalınmasına. Toplumumuz tevazu içerisinde bekliyorlar. Ama bizler sokaktayız, görüyoruz. Milletimiz devam edin gönlümüz sizde diyerek, onlarda sandığı beklediklerini dile getiriyorlar bizlere" dedi. 

HABERİMİZİN GÖRÜNTÜSÜ YOUTUBE KANALIMIZDA YAYINDA. 
YOUTUBE'de YER ALAN ASD TV KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon