Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Aksaray Jandarma'dan Suç Örgütüne Operasyon 8 Gözaltı

ReklamReklam

Reklam

Aksaray Jandarma'dan Suç Örgütüne Operasyon 8 Gözaltı
ReklamReklam
  • 30.07.2021 / 15:13
  • 1503 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde, organize suç örgütü kurarak uyuşturucu/uyarıcı madde imalatı ve ticaretini yaptığı tespit edilen örgüt üyelerine şok operasyon yapıldı. Yapılan operasyonda 8 şahıs gözaltına alındı.


Aksaray il genelinde suç örgütü kurarak toplumun huzur ve güvenini bozan, uyuşturucu ticareti yapan ve birçok eylemlerde bulunan örgüte farklı tarihlerde jandarma ekiplerince 14 ara operasyonun ardından büyük operasyon için düğmeye basıldı. Zanlıların evlerine yapılan şok operasyona narkotik köpekleri de katıldı.


Operasyonlar sonucunda Aksaray'da B.D. liderliğindeki suç örgütüne yönelik 3 ara operasyon ve önceki gün gerçekleştirilen eş zamanlı yapılan operasyonda, Organize suç örgütü kurarak uyuşturucu imal ve ticareti yapan B.D. ve 8 şüphelinin üzerilerinde, araçlarında ve evlerinde yapılan aramada; 5 adet tabanca, 2 adet av tüfeği, 1 adet av tüfeği şarjörü, 1adet 30 cm boyunda kama, 32 gr metamfetamin, 1 adet uyuşturucu ve uyarıcı maddekullanma aparatı, 5 lt. kaçak alkol, 2 adet cep telefonu ve 2 adet simkart ele geçirildi.

Operasyonlar kapsamında gözaltına alınan 8 şahıstan, suç örgütü üyesi 2 zanlı tutuklanarak Aksaray T tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna gönderilirken, 6 şüpheli adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. 

HABERİMİZİN GÖRÜNTÜSÜ YOUTUBE'de YER ALAN ASD TV KANALIMIZDA YAYINDA....

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon