Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

AKP'li Başkan İle Tartışan Vali Merkeze Alındı

ReklamReklam

Reklam

AKP'li Başkan İle Tartışan Vali Merkeze Alındı
ReklamReklam
  • 02.10.2021 / 12:26
  • 1781 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKAElazığ Valisi olarak görev yapan Aksaraylı Vali Erkaya Yırık, AKP  Elazığ İl Başkanı ile geçtiğimiz günlerde tartışmıştı. Cumhurbaşkanlığı 2021/467 sayılı kararname ile Elazığ Valisi Erkaya Yırık Mülkiye Başmüfettişliğine, İçişleri Bakanlığı Genel Sekreteri Ömer Toraman ise Elazığ Valiliğine atandı. Yine aynı kararname de Kırıkkale Valiliğine, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürü Bülent Tekbıyıkoğlu, Bilecik Valiliğine ise İstanbul Sultanbeyli Kaymakamı Kemal Kızılkaya atandı.

Öte yandan Elazğı Valisi görevinden Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Erkaya Yırık'ın 2015 yılı seçimleri öncesinde AKP Aksaray Milletvekili aday adaylığı yaptığı hafızalardaki yerini koruyor.


  Cumhurbaşkanlığı 2021/468 sayılı kararnamede Muş Emniyet Müdürü Aksaraylı Ahmet Arıbaş Hatay Emniyet Müdürlüğüne, Muş Emniyet Müdürlüğü görevine ise Engin Kaloğlu atandığı açıklandı. 

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon