DNZ Medya’dan 2023 Yeni Yıl Mesajı

Haber: Armağan ŞEN

İnternet medya ve tanıtımında ilimize yeni bir soluk getiren güçlü kadrosu ile Aksaray’da rakipsiz tek firma olan DNZ Medya, Tanıtım ve Danışmanlık yönetimi Yılbaşı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

DNZ Medaya, Tanıtım ve Danışmanlık yönetim kurul başkanı Büşra Nur Yıldırım;“2023 yılının hak, hukuk ve adaletin egemen olduğu, kısır çekişmelerden uzak, iftiralarla toplumsal huzurun bozulmadığı, bolluk ve bereketin eksik olmadığı, barış ve sevginin hüküm sürdüğü bir yıl olmasını diliyorum” dedi.

 

DNZ Medaya, Tanıtım ve Danışmanlık yönetim kurul başkanı Büşra Nur Yıldırım; “Yeni ve güzel başlangıçların yaşanacağı, sağlık ve mutluluğun hakim olduğu, bereket ve huzur dolu bir yıl geçirilmesi temennisi ile milletimizin yeni yılını kutluyorum.

Bizler de, Anadolu’nun göz bebeği Aksaray’ımızı hak ettiği noktalara taşımak,  değerlerine değer katmak için DNZ Medya, Tanıtım ve Danışmanlık olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Gözlerde umut, yüzlerde mutluluk olmak için tüm imkânlarımızla dost ve müşterilerimizin yanında olacağız.

Bu duygularla; 2023 yılının hak, hukuk ve adaletin egemen olduğu, kısır çekişmelerden uzak, iftiralarla toplumsal huzurun bozulmadığı, bolluk ve bereketin eksik olmadığı, barış ve sevginin hüküm sürdüğü bir yıl olmasını diliyor; aziz milletimizin yeni yılını kutluyorum.”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Arıbaş İletişimden 2023 Mesajı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?