CHP’nin Akil Listesinde FETÖCÜ Çıktı

25 Şubat 2021’de Aksaray’a bir dizi çalışmalar için gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk başkanlığındaki yönetimi tarafından program organize edildi. Organize edilen programda Basına kapalı olarak ATSO binasında CHP Aksaray İl Yönetimi tarafından Aksaray’ın Akil heyeti olarak CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu toplantı yapmıştı.
""
O toplantı sonrasında Aksaray Son Dakika haber merkezi olarak "Dün AKP’nin Açılımcısıydı Bugün CHP’nin Akili Oldu" başlıklı yaptığımız haberde 2013 yılında AKP İktidarı tarafından ortaya konulan Çözüm Sürecini destekleyen aynı zamanda 24 Aralık 2020 tarihinde kendisinin organize ettiği anma programı öncesi yaptığı açıklama haberinde Türkiye Cumhuriyet’i kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün, Ortaköylü Hacı Ali Paşa isimli kişiden sonra yer veren Ali Genç’in CHP İl Yönetimi tarafından Akil Heyet olarak belirlediğini dile getirmiştik.
"" 
25 Şubat 2021’de Aksaray’a bir dizi çalışmalar için gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk başkanlığındaki yönetimi tarafından organize edilen programa o dönem Aksaray’da dikkat çeken bir isim katılmış hatta eğitim konusunda Kılıçdaroğlu’na dosya sundu.
İşte CHP’nin Aksaray’daki FETÖCÜ Akil İsmi!!!
Aksaray Son Dakika Haber Merkezinden Armağan Şen’in edindiği bilgilerde CHP İl Başkanı Ertürk ve yönetiminin ATSO’da organize ettiği ve Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı Akil Heyet programına hafta içi FETÖ – PDY Silahlı Terör Örgüt üyesi ve ders verdiği 19 yaşındaki genç kız öğrencisi ile gönül ilişkisi yaşayan Yahya Karaca’da o programa CHP’nin Akil heyeti olarak katıldığı öğrenildi.
Programda özel eğitim kurumlarının sıkıntılarını CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na sözlü olarak aktaran FETÖ’cü Terörist Yahya Karaca, ayrıca Kılıçdaroğlu’na mavi dosya içerisinde bilgi notu da verdiği iddia edildi.
Öte yandan Aksaray TEM Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan FETÖ Silahlı Terör Örgütüne yönelik operasyonda CHP Aksaray İl Yönetimi ve Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ö.A.’da gözaltına alınmış, Emniyet ifadesinin ardından serbest kalmıştı. 
HABERİMİZİN GÖRÜNTÜSÜ YOUTUBE‘de YER ALAN ASD TV KANALIMIZDA YAYINDA….
KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN…

Özel Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA 

2021-07-18 21:45:06

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Hukuken Bir Yasak Yok İse Bu Yasağı Kim Verdi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?