Belediye Meclisinde Muhalif Üyeleri de Göreceğiz

Aksaray Belediyesinde yaşanan Çocuk İstismarcısı Hasan Bölükbaş’ına Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı yayınlatma skandalının ardından gözüm Aksaray Belediyesi Meclisinde olacak.

Çocuk İstismarına, Tacize, Tecavüze lafa geldi mi herkes karşı ama icraatı göreceğiz.

Her ayın ilk Perşembe günü toplanacak olan Aksaray Belediyesi Meclis üyeleri Çocuk İstismarcısı Hasan Bölükbaş’ına ödenen 590 Lira olan Aksaray’ın parasının hesabını soracak mı?

T.C. ibaresi ile galip gelen MHP meclis üyeleri Genel Merkez anlamında ittifak ortakları olan AKP’li Başkan Evren Dinçer’e, Çocuk İstismarcısına verilen Aksaray’da yaşayan herkesin parasından verilen 590 Lira’nın takipçisi olacaklar mı?

Yoksa bir kaç dönem önce Partilerinden Belediye Başkan adayı olan şahsın zihniyetinde olup ÇOCUK İSTİSMARCISINA sahip mi çıkacaklar?

31 Mart seçimleri öncesinde etkin muhalefet istiyoruz parolası ile İYİ Parti ile ortak seçime girip 2 meclis üyesi girdiren CHP’li üyeler Aksaray’lının; Çocuk İstismarcısına verilen 590 Lira’nın takipçisi olacak mı?

Girdiği ilk yerel seçiminde Aksaray Belediye Meclis’ine 1 üye girdirebilen ve kurucu Genel Başkanı kadın olan İYİ Parti’nin Aksaray Belediye Meclis üyesi Aksaray için harcanması gereken 590 Lira’yı Çocuk İstismarcısına veren Aksaray Belediyesine önerisi, tepkisi, sorusu olacak mı?

Birde mecliste çoğunluk olarak yer alan AKP’li Belediye Meclis üyeleri acaba Çocuk İstismarcısı Hasan Bölükbaş’ına verilen 590 Lira hakkında soru sorabilecek cesaretleri var mı? Yada bu konuda susacaklar mı?

Veya “Bir Kereden Birşey Olmaz” diyen AKP’li Bakan gibi mi düşünecekler…

Hatta birazda beyin jimnastiği yapayım….

Farzedelim ki; bir muhalefet üye bu konuda soru önergesi verirse, Aksaray Belediyesi tabelasına TC ibaresi eklenmesi konusunda “RED” oyu veren AKP’li Belediye Meclis üyeleri yoksa bu konuda da mı “RED” verecek açıkçası durumu çok merak ediyorum.

Yine Çocuk İstismarcısı Hasan Bölükbaş’ına yayınlanması için gönderilen Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı karşılığında 590 Lira verilen bu konu hakkında Aksaray Belediyesi Basın Bürosunda çalışan ve İstismarcı Hasan Bölükbaş’ın oğlu olan Batuhan Berk Bölükbaş’ın Aksaray Belediyesi ile hiç alakası olmayan bir internet haber sitesi İmtiyaz Sahibi olması konusunda soru önergesi olacak mı?

Merak ediyorum…

Çocuk İstismarcısı Hasan Bölükbaş’ına verilen bu 590 Lira’nın gerçekten muhalefet meclis üyeleri ya da AKP’li meclis üyelerinden herhangi birisi Aksaray Belediye Başkanı olsaydı bu Çocuk İstismarcısına bu Reklamı verirler miydi?

Aklıma Takıldı…

Aksaray’ın hakkı olan 590 Lira’yı bu Çocuk İstismarcı’sına bu reklamı gönderen kişi, ödeme yapan kişi, ödeme yapmasına sebep olan kişi her kimler ise vijdanları rahat mı?

Peki ya; İstismara Uğrayan “O” çocuk sizin çocuğunuz olsaydı tepkiniz yine aynı olur muydu?

Bakalım Perşembe günü Aksaray Belediye Meclisinde neler yaşanacak? Takip Edeceğim…

Aksaraylılara hizmet için gelen o parada kuruş dahi olsa Aksaray’da yaşayan bir birey olarak hakkım var ise ÇOCUK İSTİSMARCISI HASAN BÖLÜKBAŞ’A HAKKIMI HELAL ETMİYORUM

Artık birlik olma vakti geldi beyler, hanımlar…

Zamanı geldi de geçiyor…. Vatan Hainlerine, Çocuk İstismarcılarına, Tacizcilere, Tecavüzcülere, Sapık zihniyetlere, uyuşturucu tacirlerine karşı gür bir ses olma, yumruk olmak vakti geldi de geçiyor beyler…

Ya İstismara uğrayan çocuk sizin çocuğunuz olsaydı? Tepkiniz yine sessiz olmak mı olurdu?

Belki aklınızdan geçirebilirsiniz; “Ya bu adam; neden Çocuk İstismarcılarına, Tacizcilere, Tecavüzcülere bu kadar karşı. Yada Çocuk İstismarcısı Hasan Bölükbaş’ına neden bu kadar taktı? Acaba daha önce sorunlarımı vardı kişisel” diye düşünebilirsiniz.

Aslında bu yazı iyide oldu…

Dünyanın dört bir yanında İstismar’a uğrayan Çocuklar Benim Çocuğum…

Dünyanın dört bir yanında Tacize uğrayan kadın benim kardeşim…

Dünyanın dört bir yanında Tecavüze uğrayan kadın benim kardeşim…

Dünyanın dört bir yanında Tecavüze uğrayan hayvan benim dostum…

Bu kadar cevap herkes için yeterli…

Peki ya sizler; Çocuk İstismarcılarına, Tacizcilere, Tecavüzcülere ve Sapık Zihniyetli Aşağılıklar hakkında ne düşünüyorsunuz?

2019-07-03 04:16:37

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Bahtiyarla Başarısızlığa Bakarsın!!!

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?