ASÜ İletişim Fakültesinden Skandal Paylaşım

ÖzelHaber: Armağan ŞEN

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) İletişim Fakültesi tarafından “Cumhuriyetin 100. Yılında Aksaray Basını” adlı panelde öncesinden skandala imza attı.

 

21 Mayıs 2024 tarihinde ASÜ İletişim Fakültesi internet sitesinin duyuru bölümünde hazırladıkları bir görsel ile panelin duyurusunu yaptılar. İletişim Fakültesi tarafından yapılan duyuruda görsel ile birlikte şu ifadelere yer verildi; “Cumhuriyetin 100. Yılında Aksaray Basını Paneli” başlıklı duyurunun devamı ise şu şekilde;

İletişim Buluşmaları’ına Aksaray yerel basını konuk oluyor. “Cumhuriyetin 100. Yılında Aksaray Basını” adıyla düzenlen, Aksaray Egemen, Aksaray 68 Haber, Aksaray Güncel, Aksaray Yenigün, Anadolu Ekspres, Yeni Aksaray ve Aksaray Posta Gazetesi temsilcilerinin katılacağı panele tüm öğrencilerimiz davetlidir.

Tarih: 23 Mayıs Perşembe

Saat: 13.00

Yer: Aksaray Üniversitesi İİBF Konferans Salonu

 

Telefonda Mastürbasyon Fotoğrafı Ortaya Çıkan Kişi Öğrencilere Panel Verecek!!!

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) İletişim Fakültesi tarafından “Cumhuriyetin 100. Yılında Aksaray Basını” adlı panelde Aksaray’da görev yapan basın mensuplarının yer alacağı programın İletişim Fakültesi Yönetim Kurulu üyesi Doç. Dr. Mustafa İşliyen ise moderatör olarak paneli yönetecek.

Panele katılan gazetecilerden Aksaray P…. Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bilal B.’nin katılacağının öğrenilmesi gerek Aksaray Basını içerisinde ve gerekse Aksaray kamuoyu tarafından “Yok Artık!!!” dedirtti. Bilindiği üzere iddialara göre geçtiğimiz hafta sevgilisi olduğu iddia edilen bir kadın ile telefonda  sanal seks yaptığı ve mastürbasyon çektiği görüntüleri Aksaray Son Dakika haber merkezi tarafından yayınlanmıştı. Telefonda mastürbasyon yaptığı iddia edilen fotoğrafları yayınlanan Bilal B.’nin ASÜ gibi kurumsal bir yerde üniversiteli öğrencilere panele katılması Aksaray Kamuoyunda tepkiye neden olurken, ASÜ İletişim Fakültesi ise umut ediyoruz ki; bu skandaldan bir an önce vazgeçer….

 

Oldu Olacak Hasan Bölükbaş’ını Davet Etseydiniz…

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) İletişim Fakültesi tarafından “Cumhuriyetin 100. Yılında Aksaray Basını” adlı panelde Aksaray’da görev yapan basın mensuplarının içerisinde telefonda mastürbasyon çektiği iddia edilen Bilal B.’nin panelde yer alması Aksaray Basını içerisinde de; ASÜ İletişim Başkanlığına tepki oluşurken, duyarlı basın mensupları ve Aksaray kamuoyu İletişim Fakültesi’ne çağrıda bulunarak; “Türk Toplumunun örf, adet ve geleneklerine aykırı davrandığı iddia edilen, mastürbasyon fotoğrafları ortaya çıkan birisini panele davet ederek örnek birisi olarak göstermek toplumun vicdanını derinden sarsmıştır. ASÜ İletişim Fakültesi oldu olacak, Aksaray P… Gazetesi Sahibi Bilal B.’nin yanına bir de kardeşi ve eski gazeteci olan; geçtiğimiz yıllarda küçük çocuğa cinsel istismarda bulunarak 3 Yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası alan Hasan Bölükbaş’ını da davet etseydi tam olurdu” yorumlarına sebep oldu.

 

Cumhuriyet’in 101’inci Yılı Efendiler!…

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) İletişim Fakültesi tarafından “Cumhuriyetin 100. Yılında Aksaray Basını” adlı panelde Aksaray’da görev yapan basın mensuplarının içerisinde telefonda mastürbasyon çektiği iddia edilen Bilal B.’nin panelde yer alması Aksaray Basını içerisinde de; ASÜ İletişim Başkanlığına büyük tepkiler yağarken, öte yandan 29 Ekim 1923’te Yüce Önder ve Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulan Cumhuriyet’in bu yıl 101’inci yılını kutluyoruz. Bilmeyenler var ise uyaralım… Cumhuriyet’in 101’inci Yılı Efendiler!…

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Görmez’den Bayram Mesajı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?