Açıklamasında Şereften Bahseden Kulak Yaptığı Konuşmayı Unuttu

Özel Haber: Armağan ŞEN

19 Kasım ATSO Seçimlerinin yankısı 23 Kasım 2022 (DÜN ) İl Seçim Kurul kararı ile yapılan kura seçimi sonrasında komiteden seçilen 30 kişi bugün ATSO başkanını ve meclis başkanını seçmek için sandığa giderken, hakkında çıkan iddialar konusunda Turuncu listeden çıkan daha sonra Kırmızı listeye dönen Ahmet Kulak yazılı açıklamada bulunmuştu.

Turuncu listeden Kırmızı listeye dönen Ahmet Kulak yaptığı yazılı açıklamada ise hakkında dedikodu çıkaran kişi yada kişiler için ise; “Bu dedikoduları çıkaran Şerefsizdir” açıklamasına yer vermişti.

Ahmet Kulak Üç Günde Üç Renk Değiştirdi

İddialara göre; Ahmet Kulak hem 19 Kasım’da hem de 20 Kasım’da mevcut ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş’ın evine gitti ve Göktaş’a destek vereceğini belirtti. Daha sonra ise mavi liste temsilcileri Ahmet Kulak’la bir görüşme yaptı ve ATSO Başkan adaylığı teklifinde bulundu. Ancak sonraki gün kırmızı liste temsilcileriyle görüşme yapan Ahmet Kulak, bu görüşmenin ardından fikrini değiştirdi. Tüm bu iddiaların ardından kamuoyu, turuncu listeden seçilen, mevcut başkan Göktaş’ın yanında olduğunu açıklayan, mavi listeden başkanlık teklifi alan ve son olarak kırmızı listeyle birlikte hareket etme kararı alan Ahmet Kulak’ın, bu kadar kısa süre içinde yaptığı manevraların nedenini merak etmeye başladı.

Seçimden Sonra Apar Topar Antalya’ya Gittiler

Öte yandan, yine iddialara göre, 21 Kasım’da Fatih Tekin’le ofisinde buluşan Ahmet Kulak, uzun saatler süren görüşmelerin ardından kırmızı liste temsilcileriyle birlikte Aksaray’dan ayrıldı ve o günden sonra sırra kadem bastı. Kulak’ın fikrini bir kere daha değiştirmemesi için kırmız liste temsilcileriyle birlikte Antalya’da bir otelde olduğuna dair bilgiler yayılmaya başladı. Ahmet Kulak’ın maddi ve manevi edinimler karşılığında kırmızı listeyle birlikte hareket ettiği ve bu nedenle bir süredir, kırmızı listeye yakınlığı olanlar dışında kimseyle temas kurmadığı da gelen bilgiler arasında. Henüz doğrulanmamış tüm bu bilgilerin ışığında Aksaray kamuoyu, Ahmet Kulak’la ilgili olarak “Bir takım kirli pazarlıkların ardından mı kararlarını değiştirdi, kendisine ne vaat edildi, para veya gayrimenkul aldığı iddiaları gerçek mi?” gibi çok net bir takım soruları konuşmaya devam ediyor.

Konuştuğu Sözleri Unuttu

ATSO seçimleri öncesinde iddialara göre Ahmet Kulak bir kişi ile yaptığı telefon görüşmesinde “Ahmet Koçaş’a oy verirsem ç…. zina edeyim” dediği iddiası ve bu sözünün hatırlatılması sonucunda da sessiz kaldığı haber merkezimize ulaştı. Turuncu’dan Kırmızı’ya dönüş yapan Ahmet Kulak yaptığı açıklama da ise adeta ahlâk dersi veriyordu.

Öte yandan bugün yapılan ATSO seçimlerinde Ahmet Kulak, Kırmızı liste adayı Ahmet Koçaş’ı desteklediğini de açıkladı.

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (1)
  • Arif
    6 ay önce
    0 0

    Yani burdan sunu anlıyoruz,Ister Mavi Liste, Ister Turuncu Liste, Ister Kirmizi Liste hic birimin amaci hizmt degilmis, Hepsinin tek amaci varmis menfaat.Ki öyle olmasaydı buna benzer olaylar yaşanmazdı. Maalesef bu her konuda Türkiyemizin kaderi.

Sıradaki haber:

Kulak Açıklamada Bulundu

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?