a

2 Kız Çocuğuna Tecavüz İddiası

Aksaray Merkezde 5 erkek şahıs 2 kız çocuğunu bir eve kapatarak saatlerce tecavüz ettiler. Gerçek ise kız çocuklarının ailelerine durumu anlatması ile ortaya çıktı. 

""
Olay; Aksaray Merkez Ihlara Beldesinde akşam saatlerinde meydana geldi. İddialara göre yaşları 16 ile 21 arasında değişen 5 erkek şahıs yaşları 16 ve 17 olan 2 kız çocuğunu Ihlara Beldesinde bir eve kapatarak sohbet etmeye başladılar. Erkek şahısların uyuşturucu da kullanıldığı iddia edilirken 2 kız çocuğuna şahıslar istismarda ve tecavüzde bulundukları iddia edildi.
""
Alınan bilgilere göre 16 yaşındaki Samet K., 19 yaşındaki Hasan Hüseyin K., 19 yaşındaki Furkan K., 20 yaşındaki Samet D. ve 21 yaşındaki Mustafa K. isimli şahıslar beldede tanıştıkları 16 ve 17 yaşlarındaki iki kız çocuğunu bir eve getirdiler. Burada kendi aralarında sohbet etmeye başladılar.
""
Aksaray Son Dakika Haber Merkezinden Armağan Şen’in edindiği bilgilere ve mağdur kız çocuklarının iddialarına göre 5 erkek şahıs buluştukları evde uyuşturucu almaya başladılar. İddialara göre Şahıslar uyuşturucunun da etkisiyle kız çocuklarına istismarda ve tecavüzde bulundular. Olayın ardından evlerine giden kız çocukları durumu ailelerine anlattılar. 
Olayı öğrenen aileler jandarmaya bilgi verdiler. 
Jandarma ekiplerince 5 şahıs gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahısların jandarma ifadelerinin ardından Aksaray Adliyesine çıkarıldılar.
Burada ifadeleri tamamlanan şahıslardan 19 yaşındaki Hasan Hüseyin K., 19 yaşındaki Furkan K., 20 yaşındaki Samet D. ve 21 yaşındaki Mustafa K. denetimli olarak serbest bırakıldı.
16 yaşındaki Samet K.’nin ise adliyede işlemlerinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.  Olayla ilgili tahkikat devam ediyor. ÖZEL HABER: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA

2021-04-18 17:47:34

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Trafik Kazası 1 Ağır Yaralı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi