Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Yüksek Okulda Seks Skandalı Haberimiz Doğrulandı

ReklamReklam

Reklam

Yüksek Okulda Seks Skandalı Haberimiz Doğrulandı
ReklamReklam
  • 28.06.2020 / 13:50
  • 1597 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Ajans AHA İnternet Haber sitesi ile yola çıktığımız Aksaray Basın sektöründe  Gerçek Haber Gazetesi ile devam ederken Aksaray’da yaptığımız haberler ile yurttaşların takdirini toplamaya devam ediyoruz. Haberlerini yaptığımız bazı kişiler ise yalan yanlış beyanlar ile hakkımızda suç duyurusunda bulunsalar da haklılığımızı “Türk Milleti Adına” verilen Mahkeme Kararları ile ispatlıyoruz.


Gazeteci Armağan Şen’in yaptığı 13 Mart 2019 tarihinde Gerçek Haber Gazetesinde ve Ajans AHA İnternet sitesinde yayınladığı “Yüksek Okulda Seks Skandalı” başlıklı haberimizin ardından adı Seks Skandalına karışan Eskil Meslek Yüksek Okulunun Veterinerlik bölümünde o dönem doçent ünvanı ile görev yapan G.Ç.D. avukatı vasıtası ile Gazetemiz İmtiyaz Sahibi ve Muhabiri Armağan Şen’den şikayetçi olmuştu. Yaklaşık 1 yıl süren ve Aksaray Adliyesinde görülen mahkeme sonrasında verilen Gerekçeli Karar sonrasında “Türk Milleti Adına” Armağan Şen beraat etti. 


Mahkemeye gelen ek dosyalar sonrasında Gazetemiz İmtiyaz Sahibi ve Muhabiri Armağan Şen’in yaptığı haber doğrulanırken, Haber Merkezimiz olarak Aksaray kamuoyuna sadece bizim yayınladığımız haberin doğru, zamanında sunmanın keyfini yaşıyoruz. 

ASÜ Hukuk Müşavirliği Haberimiz Sonrasında Harekete Geçti

13 Mart 2019 tarihinde Gazeteci Armağan Şen’in kaleminden yayınladığımız  “Yüksek Okulda Seks Skandalı” başlıklı haberimizin ardından o dönem konuyu derinlemesine araştırdıktan sonra 16 Mart 2019 tarihinde yayınladığımız “Soruşturma Bile Açmamış” başlıklı haberimizde ASÜ Hukuk Müşavirliğinin bu konuda bir işlem yapmamasını da dile getirmiştik.
Bu haberimizden yaklaşık birkaç ay sonra ise ASÜ Hukuk Müşavirliği soruşturma başlatarak ASÜ’ye bağlı Eskil Meslek Yüksek okulunda yaşanan olayın ardından Veterinerlik branşında görev yapan dönemin Doçent Doktor G.Ç.D. isimli erkek öğretim görevlisi’nin erkek öğrenciler ile “Homoseksüel İlişki” yaşamasından dolayı görevinden atılma kararı verdi.  Daha önce Gümüşhane’de görev yapan dönemin Doçent Doktor G.Ç.D.’nin Aksaray Üniversitesi kadrosun Rektör Yusuf Şahin tarafından getirildiğini de dile getirmiştik.


Armağan Şen tarafından yayınlanan özel haberin ve mahkemeye konu olan mahkeme sonrasında “Türk Milleti Adına” verilen Gerekçeli Karar sonrasında beraat aldığımız ve adeta Gazetecilik dersi vererek olaya konu olan her iki tarafın iddialarına yer vererek 13 Mart 2019 tarihinde yayınladığımız haber;

Aksaray Üniversitesi Eskil Yüksek Okulunda yaşandığı iddia edilen seks skandalı yargıya taşınırken 3 öğrenci tutuklu olarak yargılanıyor. İddialara göre ASÜ’ye bağlı Eskil Yüksek Okulu Veterinerlik branşında görev yapan Doçent Doktor G.Ç.D. isimli erkek öğretim görevlisi erkek öğrenciler ile cinsel ilişkiye girerek yüksek puan verdiği olay yargıya taşındı.  Ajans AHA ve Gerçek Haber Gazetesinin ulaştığı iddialara göre ASÜ’ye bağlı Eskil Yüksek Okulu Veterinerlik branşında görev yapan Doçent Doktor G.Ç.D. isimli erkek öğretim görevlisi erkek öğrencilerin kendisi ile ilişkiye girmesi sonucunda ders notlarının yüksek verdiği iddialara arasında yer aldı. Öğrencileri ile seks yaşadığı iddia edilen öğretim görevlisi Doçent Doktor G.Ç.D.’nin daha sonra ise öğrencilere yüksek not verdiği iddia edildi. Erkek öğretim görevlisi Doçent Doktor G.Ç.D. ile 3 öğrenci seks yaptı. Seks sonrasında 3 öğrencinin notlarının yüksek olduğu iddialar arasında yer aldı.

Notlarla Yetinilmedi!!!
İddialara göre erkek öğretim görevlisi Doçent Doktor G.Ç.D. ile seks yapan öğrenciler belli bir süre sonra öğretim görevlisinde aldıkları puanla yetinmeyen öğrenciler öğretim görevlisinden zaman zaman şantaj ederek para aldıkları iddia edildi. 3 öğrenci şantaj ve tehdit nedeniyle tutuklu olarak yargılanırken, Doçent Doktor G.Ç.D.’den 80 bin liraya yakın para alındığı iddialar arasında yer alıyor.

Doçent Doktor G.Ç.D.’nin Avukatı İle Görüştük
Kamuoyunu aydınlatma ve Sorumlu Gazetecilik görevini üstlenen Ajans AHA İnternet Haber Sitesi ve Gerçek Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Armağan Şen, ASÜ’ye bağlı Eskil Meslek Yüksek Okulunu telefon ile arayarak Doçent Doktor G.Ç.D. ile görüşmek istedi. Telefonlara cevap vermeyen Doçent Doktor G.Ç.D.’nin avukatı Armağan Şen’i aradı. Avukat M.D. ise müvekkilinin öğrencileri ile seks yaşamadığını ancak tutuklu yargılanan 3 şahsın müvekkilini ölümle tehdit ettiği için 80 bin 90 lira gasp edildiğini iddia etti.

ASÜ Hukuk Müşavirliği Bilgi Vermedi
Kamuoyunu aydınlatma ve Sorumlu Gazetecilik görevini üstlenen Ajans AHA İnternet Haber Sitesi ve Gerçek Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Armağan Şen, ASÜ Hukuk Müşavirliğini telefonla arayarak ASÜ Hukuk Müşaviri Avukat Berkant Göçer’e “ASÜ Hukuk Müşavirliği’nin öğretim görevlisi Doçent Doktor G.Ç.D. hakkında herhangi bir işlem yapılıp yapılmadığı” sorması üzerine Avukat Göçer ise “bu konu hakkında röpoartaj verilecek makam burası değil. Hukuk Müşavirliği olarak gereken işlemleri biz yaparız” dedi. Özel Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon