Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Yeşim Pekmez: “Kadının Değeri Her Gün Bilinmeli”

ReklamReklam

Reklam

Yeşim Pekmez: “Kadının Değeri Her Gün Bilinmeli”
ReklamReklam
  • 09.03.2018 / 15:05
  • 420 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Yeşim Pekmez: “Kadının Değeri Her Gün Bilinmeli”

Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Huzur evinde kalan kadınları ziyaret eden Yeşim Pekmez Hanımefendi karanfil takdim edip ellerini öptüğü kadınların gününü kutladı.

  [caption id="attachment_983" align="aligncenter" width="392"]Yeşim Pekmez: “Kadının Değeri Her Gün Bilinmeli” Yeşim Pekmez: “Kadının Değeri Her Gün Bilinmeli”[/caption] Vali Aykut Pekmez’in eşi Yeşim Pekmez Hanımefendi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Huzurevinde kalan kadınlarla öğle yemeğinde bir araya geldi. Kadınlara karanfil takdim ederek 8 Mart Kadınlar Gününü kutlayan Pekmez yakından ilgilendiği kadınlara: “Bu özel ve anlamlı günde sizlerle beraber olmak istedik. Kadının değeri bir gün değil her gün bilinmeli. Bizler her zaman sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi. Yeşim Pekmez Hanımefendi;  Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın eşi Hasibe Yazgı ve beraberindeki heyet ile birlikte huzurevinde kalan kadınların el işi yaptığı atölyeyi ziyaret etti. Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’deterör örgütlerine yönelik yürüttüğü Zeytin Dalı harekâtına katılan Mehmetçiklere kaşkol örerek gönderen kadınları tebrik eden Pekmez, kadınlarla bir süre sohbet etti. Ardından Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Kadın Konukevini ziyaret eden Pekmez konukevinde kalan kadınların gününü kutlayarak bir süre sohbet etti. Şehit Annesi İle Fedakar Kadınlara Ziyaret [caption id="attachment_985" align="aligncenter" width="401"]Yeşim Pekmez: “Kadının Değeri Her Gün Bilinmeli” Yeşim Pekmez: “Kadının Değeri Her Gün Bilinmeli”[/caption] Pekmez; daha sonra beraberindeki heyet ile 8 Mart Kadınlar Günü nedeniyle Şehit Atilla Mutlu’nun annesi Münire Mutlu’yu ziyaret etti. Pekmez,  Şehit annesine çiçek takdim ederek kadınlar gününü tebrik etti.   [caption id="attachment_984" align="aligncenter" width="403"]Yeşim Pekmez: “Kadının Değeri Her Gün Bilinmeli” Yeşim Pekmez: “Kadının Değeri Her Gün Bilinmeli”[/caption] Aksaray Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından desteklenen aileleri de ziyaret ederek çocuklarının geleceği için fedakarca gayret gösteren kadınların 8 Mart Kadınlar Gününü kutlayan Pekmez; ziyaret ettiği evlerdeki çocuklara çeşitli hediyeler verdi. Pekmez ailelerle yaptığı görüşmelerde sorun ve ihtiyaçlarla ilgili bilgi aldı. Ziyaretlerden duydukları memnuniyeti belirten kadınlar kendilerini böyle anlamlı bir günde ziyaret ettiği için Yeşim Pekmez Hanımefendi ve beraberindeki heyete teşekkür ettiler.

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon