Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Vali Aydoğdu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde Basın Emekçileri İle Buluştu

ReklamReklam

Reklam

Vali Aydoğdu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde Basın Emekçileri İle Buluştu
ReklamReklam
  • 12.01.2021 / 10:36
  • 273 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu Aksaray genelinde bulunan basın emekçileri ile kahvaltıda biraraya geldi.Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu ve beraberindeki il müdürleri basın emekçileri ile kahvaltı da buluşarak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü önemine binaen açıklamalarda bulundu.

Aksaray Valisi Aydoğdu basın emekçilerine yapılan saldırılara dikkat çekerek; "Basına yapılan her türlü saldırının karşısında ve gerekli çalışmalar yapılmaktadır" dedi. Aksaray basınına teşekkür eden Vali Aydoğdu; "Temmuz ayında ilk tanışma toplantımızın ardından bugüne kadar geçen süre zarfında yapılan işleri haberlerinizde yer verirken, yapılmayan işlerde de eleştirdiniz. Ancak hiçbiriniz haysiyet incitici haber yapmadınız. Bunun için teşekkür ederim" dedi. 


"Aksaray'da Dedikodu Var"

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu; "Geldiğim ilk günde ençok duyduğum cümle 'Aksaray'da Dedikodu var!' cümlesini çok duydum. Dedikodu insanın olduğu her yerde vardır. Ancak biz bunlara bakmadan işlerimize ve projelerimize önem verdik. Biz kendimizi inandırırsak iyi işler için, karşı tarafıda ikna etmemiz kolay olur.
Her ne meslekte olursanız olun, geriye yaptığınız sadece yaptığınız iyilikler kalıyor. 
Genetik yapısında 'Salihler Şehri Olan Aksaray’da' el birliği ile yapabileceğimiz ne varsa hep birlikte yapacağız." 
Gençlerin geleceği farklı bir sosyolojide yer almaktadır" ifadesine yer verdi. Haber:Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA 

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon