Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Tesis Amiri Kim Çıktı

ReklamReklam

Reklam

Tesis Amiri Kim Çıktı
ReklamReklam
  • 03.08.2020 / 21:35
  • 5205 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Gençlik ve Spor Aksaray İl Müdürlüğünde oluşan bazı olumsuzlukları yaklaşık 45 gündür takip eden Gazeteci Armağan Şen önemli bilgi ve belgelere ulaştı. 

Gazeteci Şen’in ulaştığı dosya haberlerde yetkisiz imzalardan, göreve gidilmediği halde alınan paralara, akraba gözetenlerden, usulsüz doğrudan teminlere ve birçok belge ve bilgileri bugün itibariyle yayınlanmaya başlanırken önümüzdeki günlerde de bu yayın dizisi devam edecek.

VARAN - 2

Gazeteci Şen’in elde ettiği belge ve bilgiler ışığında ilk olarak Gençlik ve Spor Aksaray İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Aksaray Spor Salonunda bulunan yatakhane durumu sorgulanırken, tesis amiri Muzaffer Uluçam ile ilgili ilginç bilgiler ortaya çıktı.

Aksaray İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Aksaray Spor Salonunun üst katında yer alan yataklar sonrasında, “devlet malı otel olarak mı kullanılıyor” cümlesi akıllara geldiğini bir önceki haberimizde dile getirmiştik.Tesis amiri Muzaffer Uluçam hakkında ise halen Yargıtay'da bulunan ve bir türlü sonuçlanmayan Haber Türk Gazetesi köşe yazarlarından Atilla Türker'in de kaleme aldığı Muzaffer Uluçam'ın aldığı ceza.

Haber Türk Gazetesi  köşe yazarlarından Atilla Türker yazısının bir kısmında şu şekilde bahsediyor; "Elimde bir mahkeme kararı var... Bursa 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nin kararı bu...
9 Kasım 2012 tarihli karar aynen şöyle:
- "Sanık Muzaffer Uluçam'ın devlete yönelik resmi belgede sahtecilik suçunu oluşturduğu anlaşıldığından 2 yıl 1 ay hapis cezasıyla cezalandırılmasına...
Ve ayrıca: Yine sanık Muzaffer Uluçam'ın devlete karşı zincirleme dolandırıcılık suçunu oluşturduğu anlaşıldığından 10 ay hapis cezasıyla cezalandırılmasına..."
Yani 2 ayrı ceza... Hem resmi belgede sahtecilikten hem de zincirleme dolandırıcılıktan...
Yargıtay onaylarsa Uluçam 16 ay hapis yatacak.
Bu suçların içeriği ne? Judo Federasyonu bünyesinde yapılan faaliyetler sırasında sağlanan haksız kazançlar... Diyelim ki bir turnuvada 10 hakem görev yapmış, ama 30 hakem üzerinden paralar alınmış...
Ve buna benzer olaylar..."

Haber Türk Gazetesi  köşe yazarlarından Atilla Türker'in ele alıp yazdığı köşesinde bahsettiği Muzaffer Uluçam Aksaray Gençlik Spor Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Aksaray Kapalı Spor Salonu tesis amiri olarak görev yapıyor.

Uluçam'ın dosyası yıllardır Yargıtay'da sonuçlanması bekleniyor. 

Özel Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon