Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Sonunda Çark Ettiniz Teşekkürler

ReklamReklam

Reklam

Sonunda Çark Ettiniz Teşekkürler
ReklamReklam
  • 20.08.2020 / 15:06
  • 1343 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Geçmiş tarihte yayınladığımız haberimizin ardından AksarayBelediyesi çark ederek harekete geçti. Haber Servisimizin tek derdi Kamuyararına ve toplum sağlığını tehdit eden her ne konu olursa olsun her zaman hiçkimseden çekinmeden ve korkmadan yayın hayatımıza devam edeceğiz. Bazı sözdegazeteciler gibi “Padişahım Çok Yaşa” haberleri yerine “Kral Çıplak” diyerekbağırmayı sürdüreceğiz.28 Haziran tarihinde “Bir Vatandaşa Zarar Gelirse SorumlusunDinçer” başlıklı Armağan Şen’in haberinde; Aksaray Belediyesi bir önceki dönemBelediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı tarafından yapılan ve ‘Şemsiyeli Sokak’olarak adlandırılan caddede şemsiye direklerinin tutması için yapılan vidalarhalkın sağlığını tehdit ettiği haberini dile getirmiştik. Haberimizin ardından AKP’liEvren Dinçer yönetimindeki Aksaray Belediyesi harekete geçti.

Haberimizin ardından Aksaray Merkez Şemsiyeli Sokak olarakbilinen cadde de bulunan üzerinde şemsiyelerin asılması için demirlerin kaldırımavidalanması için yapılırken, kaldırımda unutulan birkaç kalın vida bölümü birdemir sac ile kapatılarak tehlike giderildi.

Haberimizin ardından harekete geçen Aksaray Belediyesi AKP’liBaşkanı Evren Dinçer’e teşekkür ederiz.  Öteyandan kamuyararına yaptığımız haberlerin neticelenmesinin ardından takipçilerimizdeWhatsApp ihbar hattımıza teşekkür mesajları gönderdiler. 


Özel Haber: Armağan ŞEN – AKSARAYSON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon