Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Misafirliğe Gelene de Kabul Edene de Para Cezası Kesildi

ReklamReklam

Reklam

Misafirliğe Gelene de Kabul Edene de Para Cezası Kesildi
ReklamReklam
  • 02.01.2021 / 21:44
  • 1878 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Küresel Korona Virüs salgının karşı siyasi iktidar tarafından açıklanan önlemler kapsamında ülkemizde misafir kabul etmek, misafirliğe gitmek gibi birçok kapsamda yasaklar geldi.


Açıklanan kapsamlara uymayan vatandaşlara ise cezai işlem uygulanıyor. 112 acil çağrı merkezine gelen ihbar ise polis ekiplerini harekete geçirdi. 
Alınan bilgilere göre saat 21:15 sularında Aksaray Merkezde bir eve misafir geldiği ve sosyal mesafe kurallarına uyulmadığı iddiası ile gelen ihbar sonucunda verilen adrese polis ekibi sevk edildi.


Kısa sürede belirtilen adrese ulaşan polis ekipleri adreste yaptıkları kontrol sonucunda ihbarın doğru olduğu ve misafir olarak geldiği tespit edilen 7 kişi ile misafir kabul eden ev sahibine para cezası kesildi. Para cezası kesilen misafir olarak gelen şahıslar polis ekipleri tarafından ikametlerine gönderildi. Özel Haber:Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA 

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon