Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

MHP Teşkilatından Haber Merkezimize Ziyaret

ReklamReklam

Reklam

MHP Teşkilatından Haber Merkezimize Ziyaret
ReklamReklam
  • 12.01.2021 / 16:26
  • 320 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, İl Başkanı Mustafa Çölkesen ve MHP İl Sekreteri Musa Gül Aksaray Son Dakika haber merkezini ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı.

Ziyarette MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı; “10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle ilimizde görev yapan basın mensuplarımızın günlerini kutlamak ve onların her zaman yanında olduğumuzu belirtmek isterim. Ortak amacımız Aksaray ve Türkiye’dir. Basın mensuplarının yaptığı görevler nedeniyle hepimiz biliyoruz ki; halkımızı bilgilendirmek için gece-gündüz mesai saati gözetmeden işlerini yapmaktadır” dedi.

MHP Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen ise; “10 OcakÇalışan Gazeteciler gününüzü kutlar, sağlıklı, başarılı ve huzur dolu haberler dilerim.Basın mensuplarımızın işlerini özverili şekilde yaptıklarını biliyoruz. Basın mensuplarımız her ne kadar zor bir görevi üstlenseler de Kamuoyuna doğru haber servis etme çabasında olduklarını biliyoruz” ifadesine yer verdi.

Aksaray Son Dakika İmtiyaz Sahibi Armağan Şen ise MHP heyetinin her yıl olduğu gibi bu yılda biz basın emekçileri için önemli günü unutmadıkları ve ziyaretlerinden memnun kaldığını ifade ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Haber:Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon