Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

İşgüzar Müdürün Ulusal Medya Aşkı

ReklamReklam

Reklam

İşgüzar Müdürün Ulusal Medya Aşkı
ReklamReklam
  • 17.03.2020 / 18:57
  • 1216 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Dünyayı etkisi altına alan corono virüsünde ülke temsilcileri ve yetkilileri Corona virüsü ile mücadele kapsamında birçok tedbir paketi açıklarken, Aksaray Belediyesi'nin İşgüzar Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hakkı Ener Elçi ulusal medyada çok fazla yer bulamayan halk arasında frekansının bile bilmediği Birçok TV kanallarını ve sözde program yapımcılarını ilimize davet ederek belediyenin bütçesinden fahiş fiyatlara ilimizde çekim yaptırıyor.

Reklam


Geçmiş olduğumuz haftalar içerisinde birçok İnsanın yayın saatini bile bilmediği hangi kanalda bile yayınlandığını net bir bilgisini de olmadığı Aksaray'a gelen ve halk arasında cansız manken olarak da bilinen Vahe Kılıçarslan ‘Evdeki Mutluluk’ adlı program için Aksaraya kamp kurmuş bütün masrafları belediyenin bütçesinden karşılanmış ve tasarruf tedbirleri kapsamında yerel medyaya sıkıntı yaşatan Aksaray Belediyesi ulusal medyada Kıyıda köşede kalmış ne kadar çok kanal ve program varsa Aksaray'a davet ederek sözde “iş yaptıklarını zannediyorlar” söylemesine neden oldu.

Aksaray Belediyesi'nin ulusal medyada kanalını bile izlenilmediği televizyonların ısrarla Aksaray'a davet edilmesi ve fahiş bütçeler verilmesine kamuoyu bir anlam veremezken, İstanbul Ümraniye Belediyesi'nde bir dönem basın ve halkla ilişkiler müdürü olarak görev yapmış ve Aksaray'a atanan yeni Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hakkı Ener Elçin'in Sözde ulusal medyada ki ağırlığı tartışılırken Aksaray Belediyesinin bütçesine ne kadar yük olduğu da merak konusu oldu.

Reklam

 

Aksaray'a davet edilen ulusal Medya muhabir ve program yapımcılarının verilen para dışında Ulaşım ve konaklama ücretlerinde Aksaray Belediyesi tarafından karşılandığı gelen bilgiler arasında yer alıyor. 

Soruyoruz;
Sorumlu Gazetecilik Görevini üstlenen AHA Ajans olarak yurttaşları bilgilendirmek adına Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’e soruyoruz;
1- Aksaray Belediyesi tarafından getirilen Vahe Kılıçaslan’ın maliyueti ne kadar?
2- Vahe Kılıçaslan’ın bu programı saat kaçta hangi kanalda yayınlandı?
3- Yayınlanan bu programın reyting oranları nedir?   Özel Haber: Armağan ŞEN –AHA Ajans

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon