Reklam
FLAŞ HABER
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Hayırdır Beyler Babanızın Evi mi

ReklamReklam

Reklam

Hayırdır Beyler Babanızın Evi mi
ReklamReklam
  • 03.08.2020 / 16:53
  • 4311 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Gençlik ve Spor Aksaray İl Müdürlüğünde oluşan bazı olumsuzlukları yaklaşık 45 gündür takip eden Gazeteci Armağan Şen önemli bilgi ve belgelere ulaştı. 

Gazeteci Şen’in ulaştığı dosya haberlerde yetkisiz imzalardan, göreve gidilmediği halde alınan paralara, akraba gözetenlerden, usulsüz doğrudan teminlere ve birçok belge ve bilgileri bugün itibariyle yayınlanmaya başlanırken önümüzdeki günlerde de bu yayın dizisi devam edecek.

VARAN - 1

Gazeteci Şen’in elde ettiği belge ve bilgiler ışığında ilk olarak Gençlik ve Spor Aksaray İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Aksaray Spor Salonu ve tesis amiri Muzaffer Uluçam ile ilgili iddialar.

Aksaray İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Aksaray Spor Salonunun üst katında yer alan yataklar sonrasında, “devlet malı otel olarak mı kullanılıyor” cümlesi akıllara geldi.Tesis amiri Muzaffer Uluçam’ın da zaman zaman kaldığı iddia edilen Aksaray Spor Salonu içerisinde bulunan yatak odasının bulunması ise birçok soruyu da beraberinde getirdi. 
Kamuoyunu aydınlatma adına Aksaraysondakika.com haber merkezi olarak Gençlik ve Spor Aksaray İl Müdürü Aslan Yıldız’a ve Aksaray Spor Salonu amiri Muzaffer Uluçam’ın cevaplaması üzerine soruyoruz;
1- Aksaray Spor Salonu içerisinde üst kısımda yer alan yatakhaneden bilginiz var mı?
2- Bu yatakhane ne için kullanılıyor?
3- Bu yatakhanede kimler kalıyor?
4- Tesis çalışanları da bu yatakhane de kalıyor mu?
5- Bu yatakhane resmi kayıtlarda var mı?    Özel Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon