Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Haberlerimiz Sonrasında Aksaray Valiliği Soruşturma Başlattı

ReklamReklam

Reklam

Haberlerimiz Sonrasında Aksaray Valiliği Soruşturma Başlattı
ReklamReklam
  • 11.08.2020 / 17:52
  • 1155 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Haber Sitemiz ve Gerçek Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Gazeteci Armağan Şen'in geçtiğimiz hafta boyunca yayınladığı dosya haber sonrasında Aksaray Valiliği harekete geçerek Gençlik ve Spor Aksaray İl Müdürlüğü hakkında soruşturma açıldığını duyurdu. 
Gazeteci Armağan Şen tarafından 45 gündür yapılan araştırmalar neticesinde elde edilen belgeler ve bilgiler ışığında yayınladığımız haber sonrasında Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu'nun talimatları sonucunda Gençlik ve Spor Aksaray İl Müdürlüğü hakkında soruşturma açıldığını Gençlik ve Spor Aksaray İl Müdürlüğünün sosyal medya hesabından yayınlandı.

İlk olarak yayınladığımız  " Hayırdır Beyler Babanızın Evi mi " başlıklı Varan 1 haberimizden hemen sonra " Tesis Amiri Kim Çıktı " başlıklı Varan 2, " Hamile Çalışana Mobbing İddiası " başlıklı Varan 3, " Doğrudan Temin İle Yüzbinlerce Lira Kazanç Sağlandı " başlıklı Varan 4, " Üvey Abiye İhale Dopingli Kardeşe İş Akrabaya Destek " başlıklı Varan 5, " Kardeşe Gıda Akrabaya Boya Kardeşe Temin " başlıklı Varan 6, " Devlet Malını Çaldığını İtiraf Etti " başlıklı Varan 7, " Kendilerine Görev Yazarak OnBinlerce Lira Aldılar " başlıklı Varan 8, " Müsabakalarda Çocuklarımız Kimlere Emanet " başlıklı Varan 9 ve " Devlet Dairesinden Dosya mı Yok Ettiler " başlıklı Varan 10 haberlerimizin ardınan Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu'nun talimatları sonrasında soruşturma başlatıldığı duyruldu.
Konuyla ilgili olarak Gençlik ve Spor Aksaray İl Müdürlüğü sosyal medya hesabında yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; " Aksaray Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz Ulusal ve Uluslararası arenada ülkemizi ve ilimizi temsil eden, milli sporcular yetiştiren, çocuklarımızı ve gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan koruyarak, 7'den 70'e tüm vatandaşlarımıza spor alanları sunarak sağlıklı bir toplum oluşturmayı amaçlamaktadır.


Son günlerde il müdürlüğümüz ile alakalı bazı basın kuruluşlarında çıkan haberlerle ilgili valilik tarafından gerekli incelemeler başlatılmıştır. 

Kamuoyuna Duyurulur." Haber:  Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA 

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon