Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Haberiniz Yalan Yazı İşleri Müdürünüz Sapık Çıktı

ReklamReklam

Reklam

Haberiniz Yalan Yazı İşleri Müdürünüz Sapık Çıktı
ReklamReklam
  • 12.08.2020 / 19:59
  • 5282 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Gerçek Haber Gazetesinin ve o dönem yayın yapan Ajans AHA İnternet Haber Sitesindenin "Yalan Haber" yapmakla Algı Operasyonu yaptığını iddia eden Aksaray Posta Gazetesi'nin haberi YALAN ÇIKTI.

AKSARAY SON DAKİKA İntertnet Haber Sitesi ve Gerçek Haber Gazetesi olarak YALAN HABERLER İLE ALGI OPERASYONU YAPMAYA ÇALIŞAN VE OĞULLARINA İŞ İMKANI SAĞLAYAN AKSARAY POSTA GAZETESİNE NAZAR BONCUĞU TAKIYORUZ

Geçtiğimiz yıllarda FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgüt Operasyonu kapsamında Aksaray Posta Gazetesi sahibi Bilal Bölükbaş’ı ifade verdiği, Aksaray Posta Gazetesinin 2018 yılının Ekim ayında Yazı İşleri eski Müdürü Hasan Bölükbaş’ın Çocuk İstismarı suçundan tutuklanmış ve bu haberi Aksaray’da o dönem yayın yapan Ajans AHA internet haber sitesinde yazmıştık.


15 Temmuz Darbe Girişiminin ardından tüm yurtta olduğu gibi Aksaray’da da operasyonlar yapılarak binlerce kişi ifade verdi. Bu ifade veren kişiler arasında FETÖ-PDY Silahlı Terör Örgütü Operasyon kapsamında alınan Kararnameler sonrasında Aksaray’da FETÖ Silahlı Terör Örgütü kapsamında kapanan AGİAD üyeliği bulunan Aksaray Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bilal Bölükbaş’da ifade verenler arasında yer almıştı. 


Yine aynı gazetenin İmtiyaz Sahibi Bölükbaş’ın kardeşi Yazı İşleri Eski Müdürü Sapık Hasan Bölükbaş ise 4 Ekim2018 tarihinde Liseli Kız Çocuğunu İstismar etmesi sonucunda 3 Yıl 4 Ay Hapse çarptırılmıştı. Yine Bölükbaş’ın bir başka kardeşi Beden Eğitimi Öğretmeni branşındaolan Adil Bölükbaş’ın  Öğrencilerin bile Sınavla Girdiği Aksaray Bilim Sanat Merkezi Okulunun Müdürlüğüne atanması Aksaray kamuoyunun tepkisini çekerken, Adil Bölükbaş’ın Bilim Sanat Merkezindeyönetici olmak için mevzuata aykırı atama yapıldığı iddiaları unutulmadı.

İşte Aksaray Posta Gazetesinin Haber Servisimize Karşı Yaptığı Algı Operasyonu

Gerçekleri belgeler ile yazmamıza rağmen özellikle de Sapık Hasan Bölükbaşı’nı deşifre etmemizin ardından Aksaray’da Skandallar ile anılan Bölükbaş ailesinin ve Aksaray Posta Gazetesinin, Gerçek Haber Gazetesi ve o dönem yayın yapan Ajans AHA İnternet Haber Sitesini küçük düşürmek için Aksaray Kamuoyunda algı operasyonu yapmıştı.

28 Şubat 2019Tarihinde yayınladığımız; “7 PersonelinMaaliyeti 150 Bin Lira Doğalgaz, 20 Bin Lira Elektrik Faturası” başlıklı haberimize,  4 Mart 2019 Tarihinde yayınladığımız; “Altundağ; Haberin Basına Nasıl SızdığınıMı Araştırıyor?” başlıklı haberlerimizin ardından Aksaray Valiliği tarafından konuyla ilgili olarak yazılı basın açıklaması yapılmış ve bizler Aksaray’da Habercilik örneği oluşturduğumuz için 7 Mart 2019 tarihinde yapılan yazılı açıklamayı yayınlamıştık.

6 Mart 2019 tarihinde Aksaray Posta Gazetesine ait internet sitesinde ve 7 Mart 2019 tarihinde Aksaray Posta Gazetesinde yayınlanan “ART VE GERÇEK HABER GAZETESİNİN ALGI OPERASYONUNU CİDDİYE ALMIYORUZ”  başlığı altında “YALAN HABER” ibareli fotoğraf ile o dönem Gerçek Haber Gazetesi ve İmtiyaz Sahibi Armağan Şen hakkında algı yaratma çabasına girmişlerdi.


Altundağ’ı Savunan Bölükbaş Oğlunu İşe Girdirdi

Gerçek Haber Gazetesi ve Gazeteci Armağan Şen  hakkında algı operasyonuna giren Aksaray Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bilal Bölükbaş ve Posta Gazetesi yönetimi, İl Özel İdare Eski Genel Sekreteri Ramazan Altudağ’ın haberlerine yer vererek yanındayız mesajı vermek istedi.
 
Geçtiğimiz aylarda haberle verilen destek sonrasında Aksaray Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bilal Bölükbaş’ın oğlu E.B .’nin ise İl Özel İdarede işe başladığı gelen bilgiler arasında.

Yine Bilal Bölükbaş’ın diğer oğlunun da FETÖ’ye ait bir yurtta kısa bir süre kaldığı kamuoyu tarafından da bilinmekte.


Yine Bölükbaş ailesinden Sapık Hasan Bölükbaş’ın daha önce oğlu Burhan Bölükbaş’ın da İl Özel İdarede çalıştığı daha sonra ise askerlik sebebi ile işten ayrıldığı kamuoyu tarafından bilinmekte.

Sapık Hasan Bölükbaş’ın diğer oğlu Batuhan Bölükbaş ise dönemin AKP’li Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı tarafından işe alınmış ve hâlâ Aksaray Belediyesinde görev yaptığı kamuoyu tarafından bilinmekte. 

Hatta dönemin AKP’li Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya taziye ziyaretlerinde makamında yapılan ziyarette Çocuk İstismarcısı Hasan Bölükbaş’ın da o makamda yer almasına ilk tepki haber servisimizden gelmişti. Özel Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon