Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Düğünde Kavga Çıktı 14 Yaralı

ReklamReklam

Reklam

Düğünde Kavga Çıktı 14 Yaralı
ReklamReklam
  • 08.08.2020 / 19:49
  • 2684 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray Merkezde bir düğünde karşılıklı iki grup arasında çıkan tartışma kavgaya sebep oldu. Çıkan kavgada 14 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polis ekiplerince düğün men edildi.


Olay; saat 19:40 sularında Aksaray Merkez Selçuk Bulvarı Eski Askerlik Şubesi karşısında meydana geldi. İddialara göre bilinmeyen bir nedenden dolayı iki şahıs arasında sözlü tartışma çıktı. Tartışma boyutu uzayınca karşılıklı olarak şahıslar birbirlerini darp etmeye başladı. Bu sırada düğünde bulunan kalabalıkta kavgaya karışınca olay içinden çıkılmaz hâl aldı. 
İhbar üzerine olay yerine kısa sürede gelen polis ekibi yetersiz kalınca takviye ekip istedi. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen takviye ekipleri kavgayı ayırt ederken, kavga da yaralanan şahıslar için olay yerine çok sayıda ambulans ekibi sevk edildi. 

112 acil sağlık ekiplerince yaralılara yapılan ilk müdahalelerin  ardından bir kısım yaralılar ambulansla bir kısım yaralılar ise özel otomobiller ile ASÜ Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırıldılar. Burada tedavi altına alınan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, polis ekipleri ise hastanede yoğun güvenlik önlemi aldılar. Olayla ilgili tahkikat devam ediyor. Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA  / Foto: Arşiv

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon