Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Dinçer Hangi İşi Tam Anlamda Başaracaksın

ReklamReklam

Reklam

Dinçer Hangi İşi Tam Anlamda Başaracaksın
ReklamReklam
  • 27.07.2020 / 19:07
  • 1156 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Küresel Korona Virüs Salgının ülkemizde görülmesinin ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın sık sık tekrarladığı uyarılardan birisi de sosyal mesafe idi. Ancak İktidar partisinin Sağlık Bakanı Koca uyarıları tekrarlamaktan deyim yerindeyse dilinde tüy kalmamışken, iktidar partisinin Aksaray Belediye Başkanı ise bu sözleri sanki hiçe sayıyor.


Küresel Korona Virüs Salgınını başarısız götüren Aksaray Belediye Başkanı Dinçer ve yönetimi bu süreçte vatandaşa hizmet diyerek "Arabada Sinema" ve "Arabalı Hak Konser" etkinliği düzenlemeye başladı.

Haftasonu Aksaray Belediyesi tarafından düzenlenen "Arabalı Halk Konseri" düzenleyerek Karadenizli sanatçı son yılların tanınan ismi Ekin Uzunlar'ı Aksaray'lı hayranları ile buluşturdu.


  

Pandemi nedeniyle Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer'in talimatları ile Aksaray Belediyesinden zaman zaman halkı bilinçlendirmek amaçlı "Sosyal Mesafe ve Maske Takma"  konusunda uyarı anonsları yapılırken, uyarı anonslarının talimatını veren aynı Dinçer ve ekibi "Arabalı Halk Konseri" etkinliğinde yurttaşların sosyal mesafe kuralına uymamasına ses bile çıkarmadı. 

Yurttaşların sosyal mesafe kuralının yok saydıkları "Arabalı Halk Konseri" etkinliğinde  Ekin Uzunlar'ı yakından görmek ve telefonları ile görüntülemek için adeta birbirleri ile yarıştılar. Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon