Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Çölkesen; “Nevruz Ergenekon'dan Çıkışın Adıdır”

ReklamReklam

Reklam

Çölkesen; “Nevruz Ergenekon'dan Çıkışın Adıdır”
ReklamReklam
  • 21.03.2020 / 15:51
  • 110 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur


21 Mart tarihinde Türk Dünyası için bayram havasında kutlanan Nevroz Bayramı ile ilgili Milliyetçi Hareket Parti Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen yazılı açıklamada bulundu.

Reklam


Milliyetçi Hareket Parti Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Nevruz Bayramı bölücü simaların ve bunlarla aynı yolda yürüyenlerin istismar edeceği bir gün değildir. Nevruz Bayramı bir uyanış, yeniden doğuş ve Ergenekon'dan çıkışın adıdır.

Reklam


Türk Milletinin hem ata, hem de ana yurdunda baharın müjdecisi olarak kutlanan Nevruz Bayramı her zaman bolluğun, bereketin, barışın ve kardeşliğin simgesi olmuştur. 
Bu duygularla birlik ve beraberliğimize vesile olması dileğiyle Aksaray'lı hemşerilerimizin, büyük Türk Milletinin ve Türk Dünyasının "Nevruz Bayramını" kutluyor, saygılarımı sunuyorum.” Haber: Funda COŞKUN – AHA Ajans

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon