Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Böyle Evlat Olmaz Olsun

ReklamReklam

Reklam

Böyle Evlat Olmaz Olsun
ReklamReklam
  • 09.01.2021 / 17:37
  • 876 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray Merkez'de bir şahıs annesi ve babasını dövdü, polis ekiplerine zorluk çıkardı. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.Olay Aksaray Merkez Nakkaş Mahallesi 2671 nolu sokak üzerinde bir evde meydana geldi. Alınan bilgilere göre bilinmeyen bir nedenden dolayı anne ve babası ile tartışan gözü dönmüş cani anne ve babasını darp etmeye başladı. Evden gelen gürültü seslerini duyan çevredeki vatandaşlar durumu polise bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri olaya müdahale etti.


Polis ekipleri yaralı anne ve baba için olay yerine 112 acil sağlık ekibi istedi. Bu süre zarfında şahıs polis ekiplerine direnmesi üzerine olay yerinde bulunan polis ekipleri takviye ekip istedi. Polis ekipleri uğraşları sonucunda şahıs gözaltına alınarak karakola götürülürken, oğulları tarafından darp edilen anne ve baba ise ASÜ Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Olayla ilgili tahkikat devam ediyor. Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA 

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon