Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Aksaray’ın Başarılı Takımına Ceza mı Veriliyor?

ReklamReklam

Reklam

Aksaray’ın Başarılı Takımına Ceza mı Veriliyor?
ReklamReklam
  • 18.09.2020 / 15:33
  • 3939 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray’ın sporda başarılı ve yıldız ismi olan, son zamanlarda Aksaray’ın dünyaya ve yurt genelinde tanıtımında büyük paya sahip olan Kuzeyboru kadın voleybol Takımına sahip çıkılmıyor mu?


Gerek sosyal medya da yapılan bazı açıklamalar, gerekse haber servisimize gelen iddialar sonucunda Aksaray’ın parlayan yıldızı Kuzeyboru kadın voleybol takımına sahip çıkılmadığından çevre illerde maçlarını oynamak üzere salon arayışına girildiği gelen bilgiler arasında. 

İddialara göre Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’in, Gençlik ve  Spor İl Müdürlüğü üzerinde baskı oluşturarak Kuzeyboru'nun karşılaşmaları oynadığı stadı Belediye kadın hentbol takımına tahsis edilmesinin istemesi, ve Kuzeyboru şirketinin yaptığı dijital panoların kaldırılması talep ediliyor. 

İl müdürü ve müdürlük komisyonu ise Kuzeyboruya tahsis edilme şartıyla harcanılan paralardan sonra salonun hentbolde kullanılması üzerine karar verdiği söylenenler arasında.


Fenerbahçe, Galatasaray gibi büyük kulüpleri misafir edecek olan TRT Spor gibi Sporun kalbinde Aksaray’ın tanıtımında büyük rol oynayan Kuzeyboru kadın Voleybol takımının haksızlığa uğradığı ve maçlarını oynadığı salonda bazı sorunların yaşandığı iddia edilerek bu olumsuzlukların devam etmesi üzerine Kuzeyboru Voleybol takımına çevre illerden de tekliflerin geldiği spor kulislerinde konuşulan bir başka konu. Özel Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon