Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Aksaray'ı Rezil Ettiniz Dinçer ve Elçi

ReklamReklam

Reklam

Aksaray'ı Rezil Ettiniz Dinçer ve Elçi
ReklamReklam
  • 09.07.2020 / 22:38
  • 6245 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Mart seçimlerinin ardından MHP'nin önünde seçimi tamamlayan AKP'li Evren Dinçer Aksaray Belediye Başkanlık koltuğuna oturduğundan bu yana yandaş medyanın pohpohlama haberleri dışında bir icraatı beceremeyen Dinçer ve ekibi şimdide Aksaray'ı Rezil Ettiler. Yüzbinlerce kişinin yaşadığı Aksaray'ın rezil olmasında emeği olan başta Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer ve İstanbul Ümraniye Belediyesi'nden ithal olarak getirilen Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hakkı Ener Elçi tarihlerde adını alacak.


Aksaray Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne İthal olarak getirilen Hakkı Ener Elçi tarafından bulunan Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer tarafından onaylanan çocuk tiyatrolarında Aksaray Belediyesinin tiyatro emekçilerinin ücretlerinin ödemedikleri ortaya çıktı.  


20 yılı Aşkındır Tiyatro sergileyen Mavi Kumpanya Tiyatro Ekibi ile Aksaray Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne İthal olarak getirilen Hakkı Ener Elçi irtibata geçti. Aksaray Belediyesi tarafından çocuklara tiyatro gösterileri yapıldı. Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer'in de katıldığı tiyatro gösterisini ayakta alkışlayan Evren Dinçer ve ekibinin bu hizmeti yandaş medya sayfalarında pohpohlanarak yazıldı.


Tiyatro gösterisinin üzerinden aylar geçmesine rağmen Mavi Kumpanya Tiyatro Emekçilerinin ücretlerini ödemeyen Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer'in ayakta alkışladığı tiyatro gösterisi sonrasında ise tiyatro emekçilerine "Oyun Amatördü" diyerek Aksaray Belediyesi yetkilileri emekçiler ile adeta dalga geçti. Mavi Kumpanya Tiyatro Ekibinin Resmi İnstagram sayfalarında Aksaray Belediyesi'ne dava açılacağını duyururken Aksaray Belediyesi'ne karşı yaptıkları ihtarname resminin üzerine ise şu notu düştüler; "Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer ve Ekibini sanatçılara karşı daha duyarlı ve saygılı olmaya davet ederek Mavi Kumpanya Yapım olarak 20 yıllık tarihimizde ilk kez bir belediyeyi mahkemeye verdiğimizi belirtmek isteriz. Bu utanç bize ait değil... Sanat ekiplerini, sosyal medya ve kişisel hesaplarınızdan engelleyerek satın alınan hizmetin bedelini ödemeyeceğinizi sanmak en basit tabiriyle şaşkınlık ve Aksaray'a İhanettir. Sizler sayesinde sanat ayaktadır." 

Mavi Kumpanya Tiyatro Ekibinin Resmi İnstagram sayfasının hikaye bölümünde yer alan İhtarname birçok tiyatro severi üzdü. Özel Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA 

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon