Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Aksaray Posta Gazetesinde Algı Operasyonu

ReklamReklam

Reklam

Aksaray Posta Gazetesinde Algı Operasyonu
ReklamReklam
  • 04.05.2020 / 17:16
  • 1970 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

 Geçtiğimiz yıllarda FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgüt Operasyonu kapsamında sahibi Bilal Bölükbaş’ı ifade verdiği, 2018 yılının Ekim ayında Yazı İşleri eski Müdürü Hasan Bölükbaş’ın Çocuk İstismarı suçundan tutuklanan Aksaray Posta Gazetesi’nden algı operasyonu.

15 Temmuz Darbe Girişiminin ardından tüm yurtta olduğu gibi Aksaray’da da operasyonlar yapılarak binlerce kişi ifade verdi. Bu ifade veren kişiler arasında FETÖ-PDY Silahlı Terör Örgütü Operasyon kapsamında alınan Kararnameler sonrasında Aksaray’da FETÖ Silahlı Terör Örgütü kapsamında kapanan AGİAD üyeliği bulunan Aksaray Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bilal Bölükbaş’dai fade verenler arasında yer almıştı. 

Yine aynı gazetenin İmtiyaz Sahibi Bölükbaş’ın kardeşi Yazı İşleri Eski Müdürü Sapık Hasan Bölükbaş ise 4 Ekim2018 tarihinde Liseli Kız Çocuğunu İstismar etmesi sonucunda 3 Yıl 4 Ay Hapse çarptırılmıştı. Yine Bölükbaş’ın bir başka kardeşi Beden Eğitimi Öğretmeni branşında olan Adil Bölükbaş’ın  Öğrencilerin Sınavla Girdiği Aksaray Bilim Sanat Merkezi Okulunun Müdürlüğüne atanması Aksaray kamuoyunun tepkisini çekerken, Adil Bölükbaş’ın Bilim Sanat Merkezinde yönetici olmak için mevzuata aykırı atama yapıldığı iddiaları unutulmadı.

İşte Aksaray PostaGazetesinin Algı Operasyonu

Skandallar ile anılan Bölükbaş ailesinin ve Aksaray Posta Gazetesinin binasında bulunan ve kapanan Doğan Haber Ajansı’nın levhasının bulunması yine o dönem Doğan Haber Ajansı’na bağlı olan şimdi ise Demirören Haber Ajansına bağlı olan Ulusal yayın yapan televizyon ve gazetelerin levhalarında yer alması ayrıca levhada bulunan ‘Doğan Haber Ajansı Aksaray Bürosu’ yazısı ile Aksaray halkına hâlâ DHA’nın Aksaray Bürosu algısı veriyor.

Oysa 4 Ekim 2019 tarihinde Liseli Kız Çocuğuna İstismar suçundan tutuklu yargılanan Aksaray Posta Gazetesi Yazı İşleri Eski Müdürü Hasan Bölükbaş’ın aynı zaman da 6 Ekim 2019 tarihinde DHA muhabirliğinden de alınmıştı. Sapık Hasan Bölükbaş’ın, DHA Genel Merkezi tarafından DHA AksarayMuhabirliğinden alınmasına rağmen Aksaray Posta Gazetesi Aksaray üzerinde algıyapmak olsa gerek levhasını indirmedi.  Özel Haber: Armağan ŞEN – GERÇEK HABERGAZETESİ

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon