Reklam
FLAŞ HABER
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

ADD'den Yerinde Kampanya

ReklamReklam

Reklam

ADD'den Yerinde Kampanya
ReklamReklam
  • 22.09.2020 / 16:08
  • 2257 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Küresel Korona Virüs Salgını nedeniyle Eğitim-Öğretim yılı alışıla gelmişin dışında uzaktan eğitim ile devam ederken, Atatürkçü Düşünce Derneği Aksaray Şubesi bilgisayarı olmayan öğrencileri düşünerek tam yerinde bir kampanya başlattı.
Atatürkçü Düşünce Derneği Aksaray Şubesi uzaktan EBA programı ile desr alan öğrencileri düşünerek, maddi durumu olmayan öğrencilere yardım olarak Aksaray'lı yurttaşlara çağrıda bulunarak kullanılmayan ve çalışır durumda olan bilgisayar, monitör, bilgisayar kasası, laptop, tablet, televizyon gibi elektronik cihazları maddi durumu olmayan öğrencilere ulaştırmak için bir kampanya başlatıldı.

Öğrencilerin eğitimden uzak kalmasını istemeyen ve yardımcı olunmasının altını çizen Atatürkçü Düşünce Derneği Aksaray Şubesi yardımda bulunacak yurttaşların; 0541 695 41 74 ve 0507 895 30 19 numaralar ile iletişime geçilmesini istediler. 

Özel Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon